Різне
9.04.2012
35 населенних пунктів Житомирщини залишились без світла

Вчора через негоду, а саме мокрий сніг та вітер, знеструмлено 35 населенних пунктів Житомирщини. Зокрема, без світла залишилися мешканці 16 населенних пунктів у Житомирському районі, 21 - у Бердичівському, 7 - у Коростенському та 2 населенних пунктів у Ружинському районі.  

Дівчина через нещасне кохання стрибнула з мосту
9.04.2012

16-річна дівчина намагалася вкоротити собі віку через нещасне кохання. У Новоград-Волинському молодиця стрибнула у річку Случ з мосту. 

Свиням на Житомирщині загрожує африканська чума з Росії та Білорусії
9.04.2012

Збудник цієї  інфекції швидко поширюється  через безконтрольне переміщення хворих тварин, сировини і продукції тваринного походження.

В кінотеатрі «Україна» відбудеться благодійний аукціон для дітей з інтернату
9.04.2012

Аукціон пройде за формою «тихий», коли покупець пише  на аркуші паперу суму, яку готовий заплатити за лот. Переможцем вважатиметься той учасник аукціону, що запропонував найбільшу ціну.

Рижук запропонував Росії переробляти попутній газ на синтетичне паливо
9.04.2012

«Українські вчені завершили успішно випробування технології з переробки попутного газу при видобутку нафти в синтетичне паливо», - сказав Сергій Рижук. За його словами, 1 тис. куб. м такого газу за цією технологією можна переробити в 0,5 тонн синтетичного палива.

Через тиждень житомиряни залишаться без гарячої води?
9.04.2012

«Зараз борг за спожитий газ складає 79 мільйонів. Більшу частину ми погасимо. Як складеться ситуація з гарячою водою, ми поки сказати не можемо», - сказав Марцун.

У Житомирі відбувся Марш тверезості
9.04.2012

«Проведенням даного заходу тверезі житомиряни привертають увагу громадськості до тих трагічних наслідків вживання алкогольних виробів і тютюну, які щорічно вбивають близько 166 000 українських громадян»,- сказав активіст руху «Тверезий Житомир» Павло Коваль. 

Церква Московського патріархату не прийде на міжконфесійну зустріч?
9.04.2012

У Житомирі пройде Пасхальна міжконфесійна зустріч між представниками церков. На зустрічі священики обговорять міжконфесійні проблеми та піднімуть соціальні проблеми у суспільстві.

«Фронт Змін» іде у Верховну Раду разом з «Батьківщиною»
7.04.2012

Партія "Фронт змін" прийняла рішення про формування єдиного списку кандидатів у депутати як на мажоритарних округах, так і за партійними списками.

Міністр Присяжнюк на Благовіщення помолився біля опудал тварин
7.04.2012

«Потрібно залучити студентів, щоб вони допомогли спакувати експонати. Мамонта потрібно вивезти з церкви», - сказав міністр.

У Житомирі ковалі показали, який язик до Києва доведе
7.04.2012

На фестивалі ковалі представили свою роботу «Язик до Києва доведе». Він має вигляд глобусу діаметром у 1,5 метра, язик з бляхи довжиною 6 метра та шириною в метр. Його мають внести до Книги Рекордів України.

Аграрний Міністр Микола Присяжнюк про свою відставку: завжди добре бути першим
7.04.2012

Присяжнюк може піти з посади через розслідування справи Аграрного фонду та компанії Юри Єнакієвського "Хліб Інвестбуд"

Депутати не захотіли, щоб мер вирішував питання розміщення МАФів одноосібно
6.04.2012

Після того, як депутати зняли з розгляду проект рішення про розроблення комплексних схем розміщення та архітектурних типів тимчасових спору для провадження підприємницької діяльності на території міста, - отримали звинувачення у нехазяйновитості від мера.

На Житомирщині школа ледь не стала могилою для дітей
6.04.2012

Вчителі на Житомирщині були змушені евакуювати дітей посеред уроків. Вони почули тріск у стінах. Комісія, яка обстежила будинок заборонила проводити заняття у школі. Приміщення аварійне і загрожує життю людей.

Вербувальник з Житомирщини "кинув" заробітчан на гроші
6.04.2012

Житель обласного центру разом із спільником, громадянином сусідньої держави, фактично завербував шістьох чоловіків, запропонувавши їм роботу на вигідних умовах на будівництві за кордоном. Але, обіцяних зароблених грошей вони не отримували. Їм видавали лише мізер, аби мали змогу хоч якось харчуватись. 

 
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...