Культура
10.09.2011
У Житомирі артисти зіграли унікальну виставу під відкритим небом. ОНОВЛЕНО

 

Виставу «Король Олень» Карло Гоцці, режисер Петро Авраменко поставив на майдані Корольова для тисяч житомирян в подарунок до Дня міста.


 

Житомиряни найчастіше купують «Пломбир»
10.09.2011

 

Більше десяти житомирських сімей змагалися за право називатися найкмітливішими та найталановитішими, а також за подарунки від спонсорів свята.


 

На Житомирщині циганам влаштують "солодке життя"?
9.09.2011

У центрі Мирополя на Житомирщині відбулося зібрання жителів селища, присвячене нещодавнім подіям, пов\'язаним із побиттям місцевого жителя групою циган.

Шелудченко просить у Бога погоди на День міста, а Буравкова не запросили
9.09.2011

«Мене влада не запрошувала. Ось інші міста не забувають. Я говорив з першим міським головою Мельничуком — його теж не запросили», - розповів Буравков.

Патрулювати День міста в Житомирі буде 500 міліціонерів
9.09.2011

Міліція посилить патрулювання Житомира під час святкування Дня міста, повідомляють у прес-службі УМВС України в Житомирській області.

У Рижука пояснили, чому приміщення музею Природи пішло в Московський патріархат
9.09.2011

Те, що депутати передали приміщення музею церкві Московського патріархату у Рижука називають встановленням історичної справедливості. 

Пам’ятник радянському лідеру хочуть поставити на новому Бульварі
9.09.2011

Пам’ятник державному діячеві, партизану, депутату  Верховної Ради 9-ти скликань, голові Житомирського облвиконкому у 1955-82 роках можуть встановити на Новому Бульварі. Народився діяч у Курській області.

На майдані Корольова вже встановили сцену та почали репетицію «Короля-Оленя». Додано ВІДЕО
8.09.2011

Для Житомирян на майдані Корольова будуть поставлені 700 стільців, кажуть організатори. Тому усім, хто прийде на виставу театру буде зручно та комфортно.

«Свобода» каже, що житомирська влада від диявола
8.09.2011

«Обласна рада – це театр, де головним режисером виступає регіонал Рижук. Є вислів, що будь-яка влада від Бога. Але ця влада явно від диявола, яка йде всупереч об’єднавчим процесам Української церкви і свідомо розпалює міжконфесійну війну», - прокоментував ситуацію Сидір Кізін. 

У міській раді не змогли сказати, чи обмежать продаж алкоголю на День міста
8.09.2011

У відділі торгівлі Житомирської міської ради «Першому» повідомили, що продаж алкогольних напоїв заборонять для виїзної торгівлі.

У Житомирі футболку «Спасибо жителям Донбасса…» можна купити за 90-120 гривень
8.09.2011

У Житомирських фірмах, які наносять зображення на футболки, можна без проблем замовити футболку з написом «Спасибо жителям Донбасса…».

У компанії «Мир переноса» кажуть, що нанесення цього напису на футболку обійдеться в 120 грн.

Депутати віддали приміщення музею Українській Православній церкві Московського патріархату
8.09.2011

 69 депутатів проголосували за те, щоб передати Хресто-Воздвиженську церкву в Московський патріархат.

Рижук з Дебоєм хочуть засвоїти 14 мільйонів державних коштів
8.09.2011

Голова обласної адміністрації Сергій Рижук заявив, що зараз треба засвоїти 14 мільйонів державних коштів на ремонт кінотеатрів «Космос» та «Жовтень».

16 тисяч житомирян просять відставки міського голови Дебоя
8.09.2011

Народний депутат від БЮТу Сергій Пашинський передав представникам обласної ради 16 тисяч підписів житомирян із вимогою відправити міського голову Дебоя у відставку.

«Батьківщина» каже, що вранці отримали не ті проекти рішення, що висять на сайті
8.09.2011

Депутат від  «Батьківщина» Віталій Француз заявив на сесії обласної ради, що апарат ради грубо порушує закон «Про доступ до публічної інформації».

 
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...