Влада
6.07.2011
«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук

Батьки дуже позитивно відгукуються на пропозицію співфінансування. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж. 

Політик з Житомирщини Павло Жебрівський відпочиватиме подалі від росіян
6.07.2011

НУНСівець Павло Жебрівський виявився вибагливіший за своїх колег народних депутатів: він не бажає бачити на відпочинку росіян, тому їде на Середземномор’я. Це коштуватиме йому 40 тисяч гривень.

Якщо влада не підніме ціни у маршрутках — ТТУ помре
6.07.2011

Експерти наголошують, що кількість пасажирів зменшилась на 30%. Це зумовлено тим, що після підняття ціни до 1,50 грн. вартість проїзду урівнялася з маршрутними перевезеннями. Житомир – єдине місто, де ціна на проїзд рівна між електротранспортом та приватними маршрутками.

Рижук розповів, як Прокуратура сварилася на нього пальцем за землі
6.07.2011

«По усіх трасах до Житомира і навколо Житомира цвів такий жовтий золотій канадський, ніби як коров’як, як звіробій. Дехто думав, що то карантинний бур’ян. Ми виорали майже під моїм адміністративним тиском той бур’ян», - говорить Сергій Рижук.

Прибудинкова територія може надаватися ОСББ в постійне користування
6.07.2011

"Вчора Верховна Рада України, у кількості 268 депутатів від різних фракцій, прийняла за основу проект Закону « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об\'єднань співвласників багатоквартирних будинків».", - розповідає Ігор Скоропад, голова Асоціації ОСББ «Жито-Мир».

5.07.2011

Святкувати Івана Купала вихованці зразкового фольклорного гурту «Джерельце» готуються заздалегідь, аби у точності передати купальські обряди предків. Найбільшу увагу приділяють вінкам, адже вони знаменують дівочу долю.

Рижук чув, як тріщить фотосинтез у листях буряку
5.07.2011

«Вчора я відвідував два райони – Чуднівський і Любарський, то там у буряків такий листовий апарат, що фотосинтез аж тріщить. Там сім грам цукру добавляється за добу», - похвалився голова Житомирської облдержадміністрації

У ЖБК «Полісся» мешканці скаржаться на підроблені підписи в актах виконаних робіт
5.07.2011

Миття сходових клітин та вологе прибирання у під’їзді – підписи під актами виконаних робіт щомісяця стоять в мешканців багатоповерхівок на Крошні. Втім люди скаржаться, що багато підписів на актах - підробні.

Житомирська «Батьківщина» дорогу на підтримку Тимошенко не оплачує. Готують тільки бутерброди
5.07.2011

У Житомирській обласній організацій «Батьківщина, говорять, що не возять централізовано людей до Печерського районного суду на підтримку Тимошенко. У партії говорять, що люди їдуть самі. Їх зустрічають у Києві.  Активістам готують бутерброди та роздають воду.

Рада скасувала техогляд
5.07.2011

Від проходження обов\'язкового техконтролю звільняються легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім автомобілів таксі та тих, що використовуються у комерційних цілях).

У Житомирі за комунальні борги відключають воду, світло, опалення та каналізацію
5.07.2011

За останні півроку борг за надані комунальні послуги зріс на 1,7 мільйони гривень. У липні загальна сума заборгованості у місті - 11 мільйонів. Начальник управління житлового господарства Житомирської міської ради Світлана Пивоварова говорить, що ситуація зі злісними неплатниками за надані комунальні послуги досить складна. Як правило, ті, хто не платить, дуже часто люди досить не бідні.

Міська рада затвердить перелік об’єктів капітального ремонту житлового фонду
5.07.2011

Відповідно до проекту рішення, опублікованого на сайті, капітальний ремонт шиферних дахів заплановано у 2 будинках, а ремонт та заміна вузлів і деталей, що вийшли з ладу заплановано на 700 ліфтах в житлових будинках комунальної власності міста.

4.07.2011

Нові сміттєві баки були встановлені кілька тижнів тому в одному із мікрорайонів Житомира – на Крошні. Відтепер мешканці багатоповерхівок викидають мукала туру, пластикові та скляні пляшки в окремий жовтий смітник.

У Житомирі поміряються силами політичні партії
4.07.2011

До святкування Дня Незалежності політичним партіям позмагатися у амреслінгу, більярді, волейболі, міні-футболі та ще у п’яти видах спорту. Таку пропозицію надала обласна рада фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», пише газета «Місто».

У Житомир приїхали японці, щоб допомогти області грошима
4.07.2011

З 1 липня на Житомирщині перебуває офіційна делегація японської неурядової асоціації «Чорнобиль-Тюбу» в складі членів ради пані Кьоко Томури, пана Масахару Кавати і пана Такаакі Такеучі, - йдеться в прес-анонсі.

 
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...