Влада
11.07.2011
У Житомирі на лінію урочисто вийшли старі вінницькі трамваї. ВІДЕО

У ТТУ кажуть, що трамваї після капітального ремонту і повністю підходять для житомирських колій. Втім, вінницькі ЗМІ неодноразово писали про те, що ці трамваї не призначені для українських колій. Вони важчі за наші, і тому колії дуже швидко виходять з ладу. 

Миколі Лазаренку приснилася власна загибель
11.07.2011

 — Приснилось, що падаю з дев\'ятого поверху. До чого це? — питав зранку 10 травня дружину 39-річний Микола Лазаренко із села Щорсівка Коростенського району Житомирщини. 14 червня він упав з дев\'ятого поверху новобудови.

У Райківській колонії сидять за тяжкі або особливо тяжкі злочини
11.07.2011

У колонії засуджені можуть отримати середню освіту, отримати фах, з 1971-го року у спецзакладі працює лікарня. Колонія розташована біля каменедробильного заводу, на базі якого і була створена сама колонія.

Президент Янукович приїде в Житомир після своєї відпустки?
11.07.2011

Про те, що Янукович пообіцяв приїхати до Житомира, розповів сьогодні губернатор Сергій Рижук у ТТУ. Він стверджував, що підійшов до президента під час святкування його Дня народження, і сказав, що треба вирішувати проблеми в Житомирі.

 

Житомирський губернатор возитиме чиновників у на екскурсію у тюрму?
11.07.2011

Показувати чиновникам тюрми, куди вони можуть потрапити за хабарі, не проти голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук.

У Житомирі дерево впало на «Peugeot»
11.07.2011

Від сильного вітру впало дерево і розчавило припаркований поруч автомобіль вчора у Житомирі. Про це повідомляє «Журнал Житомира».

Рижук звинуватив водіїв ТТУ в тому, що вони погано працюють
11.07.2011

Не виплачували зарплату водіям тролейбусно-транспортного управління вже 4 місяці. Сьогодні під час запуску нових трамваїв вони сказали про це губернатору та міському голові. На що отримали на горіхи – Рижук відразу звинуватив їх у тому, що вони погано працюють і постійно кивають на державу.

Дебой хоче закритись від неврівноважених житомирян
11.07.2011

Найближчим часом в міській раді на вході будуть встановлені турнікети. Втім, міський голова Володимир Дебой переконує, що обмеження в пересуванні радою для людей не буде.

11.07.2011

Професія зі смачною назвою шоколатьє нині зустрічається не часто. У Житомирі майстрів, які виготовляють ексклюзивні шоколадні ласощі, можна порахувати на пальцях, але своїми вишуканими виробами вони вразять навіть найбільш вибагливих ласунів.

«Свобода» привітала житомирян з перемогою в Конотопській битві
11.07.2011

9 липня 1659 р. – визначна сторінка в історії Української нації – завершення блискавичною перемогою Конотопської битви. Маємо безмежно гордитися тим, що українським військом керував наш видатний земляк Гетьман Іван Виговський, - йдеться у повідомленні прес-служби «Свободи». 

Президент вибачався за нелегке життя простих людей, а ті – говорили про довіру
11.07.2011

Розуміючи, наскільки сьогодні нелегко живеться простим людям, Президент України попросив у них вибачення за незручності, - кажуть в обладміністрації. Також він наголосив, що питання соціального захисту й підтримки незахищених верств населення буде тримати на особливому контролі, щоб процеси реформування на місцях не відбувалися за рахунок простих людей. 

У Денишах можна обійняти найстарішого дуба та погуляти розваленим замком
8.07.2011

Маєток меценатів Терещенків видно здалеку. На жаль, будівля майже не збереглась, а на розвалинах густо заріс бур’яном. Але роздивитись підземні ходи можна дуже добре – навколо замку відрито багато підвалів. 

Після тюрми та трамваїв, Рижук пустить газ в Гуменниках
8.07.2011

Відкриття нового газопроводу в селі Гуменниках на Житмоирщині заплановано на понеділок, 11 липня. Про це повідомляє сайт житомирської облдерадніністарці.

У Житомирі урочисто запустять на лінію старі вінницькі трамваї
8.07.2011

У понеділок у Житомирі о 12 годині на лінію урочисто вийдуть старі вінницькі трамваї.  У ТТУ кажуть, що трамваї після капітального ремонту і повністю підходять для житомирських колій. Втім, вінницькі ЗМІ неодноразово писали про те, що ці трамваї не призначені для українських колій. Вони важчі за наші, і тому колії дуже швидко виходять з ладу.

Колишній військовий не хоче годувати «Приватбанк»
8.07.2011

Військовий-контрактник у минулому, Віктор Войтенко з Володарська-Волинського, отримав у червні 2009 року лист із «Приватбанку». У ньому юридична служба банку з прикрістю сповіщала про той факт, що громадянин Войтенко Віктор Віталійович завинив банкові – 1380 гривень 61 копійку. 

 
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...