Кримінал
12.07.2011
СБУ почало трусити обласну лікарню

У 2010 році в рамках бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів по боротьбі з туберкульозом, профілактики та лікування СНІДу, лікування онкологічних хворих» медичною установою було придбано за державні кошти лікарських засобів на суму 1,1 млн.гривень. Відповідно до цієї програми, придбані лікарські препарати мали видаватися онкохворим безкоштовно. 

Присяжнюк думає як використовувати землю померлих
12.07.2011

"На сьогоднішній день в Україні 2 млн га землі сільгосппризначення, які обробляються або не обробляються, але їх власники вже померли, а спадок неоформляється. Крім того, 580 тис. га відведено під дороги для під\'їздів до цих паїв", - Присяжнюк.

У Житомирі на лінію урочисто вийшли старі вінницькі трамваї. ВІДЕО
11.07.2011

У ТТУ кажуть, що трамваї після капітального ремонту і повністю підходять для житомирських колій. Втім, вінницькі ЗМІ неодноразово писали про те, що ці трамваї не призначені для українських колій. Вони важчі за наші, і тому колії дуже швидко виходять з ладу. 

Миколі Лазаренку приснилася власна загибель
11.07.2011

 — Приснилось, що падаю з дев\'ятого поверху. До чого це? — питав зранку 10 травня дружину 39-річний Микола Лазаренко із села Щорсівка Коростенського району Житомирщини. 14 червня він упав з дев\'ятого поверху новобудови.

У Райківській колонії сидять за тяжкі або особливо тяжкі злочини
11.07.2011

У колонії засуджені можуть отримати середню освіту, отримати фах, з 1971-го року у спецзакладі працює лікарня. Колонія розташована біля каменедробильного заводу, на базі якого і була створена сама колонія.

Президент Янукович приїде в Житомир після своєї відпустки?
11.07.2011

Про те, що Янукович пообіцяв приїхати до Житомира, розповів сьогодні губернатор Сергій Рижук у ТТУ. Він стверджував, що підійшов до президента під час святкування його Дня народження, і сказав, що треба вирішувати проблеми в Житомирі.

 

Житомирський губернатор возитиме чиновників у на екскурсію у тюрму?
11.07.2011

Показувати чиновникам тюрми, куди вони можуть потрапити за хабарі, не проти голова Житомирської обласної адміністрації Сергій Рижук.

У Житомирі дерево впало на «Peugeot»
11.07.2011

Від сильного вітру впало дерево і розчавило припаркований поруч автомобіль вчора у Житомирі. Про це повідомляє «Журнал Житомира».

Рижук звинуватив водіїв ТТУ в тому, що вони погано працюють
11.07.2011

Не виплачували зарплату водіям тролейбусно-транспортного управління вже 4 місяці. Сьогодні під час запуску нових трамваїв вони сказали про це губернатору та міському голові. На що отримали на горіхи – Рижук відразу звинуватив їх у тому, що вони погано працюють і постійно кивають на державу.

Дебой хоче закритись від неврівноважених житомирян
11.07.2011

Найближчим часом в міській раді на вході будуть встановлені турнікети. Втім, міський голова Володимир Дебой переконує, що обмеження в пересуванні радою для людей не буде.

11.07.2011

Професія зі смачною назвою шоколатьє нині зустрічається не часто. У Житомирі майстрів, які виготовляють ексклюзивні шоколадні ласощі, можна порахувати на пальцях, але своїми вишуканими виробами вони вразять навіть найбільш вибагливих ласунів.

«Свобода» привітала житомирян з перемогою в Конотопській битві
11.07.2011

9 липня 1659 р. – визначна сторінка в історії Української нації – завершення блискавичною перемогою Конотопської битви. Маємо безмежно гордитися тим, що українським військом керував наш видатний земляк Гетьман Іван Виговський, - йдеться у повідомленні прес-служби «Свободи». 

Президент вибачався за нелегке життя простих людей, а ті – говорили про довіру
11.07.2011

Розуміючи, наскільки сьогодні нелегко живеться простим людям, Президент України попросив у них вибачення за незручності, - кажуть в обладміністрації. Також він наголосив, що питання соціального захисту й підтримки незахищених верств населення буде тримати на особливому контролі, щоб процеси реформування на місцях не відбувалися за рахунок простих людей. 

У Денишах можна обійняти найстарішого дуба та погуляти розваленим замком
8.07.2011

Маєток меценатів Терещенків видно здалеку. На жаль, будівля майже не збереглась, а на розвалинах густо заріс бур’яном. Але роздивитись підземні ходи можна дуже добре – навколо замку відрито багато підвалів. 

Після тюрми та трамваїв, Рижук пустить газ в Гуменниках
8.07.2011

Відкриття нового газопроводу в селі Гуменниках на Житмоирщині заплановано на понеділок, 11 липня. Про це повідомляє сайт житомирської облдерадніністарці.

 
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...