Культура
29.06.2011
Як протидіяти цензурі сьогодні розкажуть у «Кавоманії»

29 червня у Житомирі відбудеться відкриття фотовиставки Під PRESSом та круглий стіл «Цензура в Україні: методи ефективної протидії» (можливості нового закону «Про доступ до публічної інформації»).

29.06.2011

 Незаконна розробка родовища доломітів у селі Негребівка на Житомирщині загрожує екологічною катастрофою. Цими вихідними відбувся схід мешківнців села, щоб вирішити питання з родовищем.

Це була справді чарівна ніч! Як Україна отримала Конституцію
28.06.2011

Роботу над Конституцією, як відомо, розпочала Верховна рада 12-го (за новою назвою 1-го скликання, 2000-2004 рр.) Це було найвідповідальніше завдання для першого українського парламенту. Потрібна була Конституція Незалежної України, бо тільки вона могла розставити всі крапки над "і". А тут справді було що розставляти.


У Житомирі державні іспити складають через Інтернет. ВІДЕО
28.06.2011

 

Державні іспити без стресів, хвилювань і шпаргалок відтепер складають майбутні психологи у Житомирському університеті імені Франка. На психологічному факультеті розробили комп’ютерну програму, яка дозволяє швидко і у повній мірі оцінити знання випускників. Як перехитрити програму, студенти ще не придумали, тож почали більш ретельно готуватися до іспитів.


 

Міська влада їздила розбитими вулицями під дощем
27.06.2011

У зв\'язку зі змінами у законодавстві півроку Житомир не мав жодних надходжень із держбюджету на ремонт та утримання доріг. Зараз надійшли перші кошти і завдання міста — провести якісний ремонт доріг, що потребують цього першочергово. Міський голова поінформував, що Житомир отримав із держбюджету на ремонт доріг 11 мільйонів гривень.


У Житомирі невідомі намагалися підірвати п
27.06.2011

В одній з п\'ятиповерхівок, розміщеній у центральній частині міста Житомира, в ніч з п\'ятниці на суботу в під\'їзді на першому поверсі хтось спеціально відкрутив газовий кран. Місцеві мешканці впевнені, що це зробив чужинець, бо шкідник не знав коду на вхідні двері. Для того, щоб потрапити в під\'їзд, йому довелося зламати домофон.

27.06.2011

Спробувати себе в боккінгу зміг Житомирський міський голова Володимир Дебой. Це новий вид спорту, в якому люди плигають на спеціальних ходулях. В рамках святкування Дня молоді в Житомирі Дебой став на спеціальні ходулі і з допомогою молодих людей зумів пройти кілька метрів.

Житомирських ковалі кували без житомирян. ВІДЕО
26.06.2011

У суботу біля кінотеатру Жовтень проходив Фестиваль ковальського мистецтва. Дощ завадив житомирянам побачити, як працюють митці. Людей було дуже мало.

Дебой як і обіцяв прийшов подивитися на дівчат моделей
26.06.2011

У День молоді Житомирський міський голова Володимир Дебой зранку прийшов підтримати моделей, які взяли участь у волейбольному чемпіонаті.

Громадські організації поховали молодіжні ініціативи
26.06.2011

 П’ятнадцять молодих людей поховали у імпровізованій труні молодіжні ініціативи. Захід вони провели у Житомирському Гідропарку на День молоді. Такою акцією, ряд громадських організацій, хотіли привернути увагу до проблем молоді. На їхню думку влада нічого не робить окрім того, що виділяє гроші на проведення святкових концертів.

У Житомирі змагатимуться богатирі
25.06.2011

26 червня у гідропарку Житомира пройде ІV відкритий турнір Полісся «Богатирські ігри».

У Житомирі «регіонали» цікавляться партійністю чиновників?
24.06.2011

В одне з управлінь Житомирської міської ради подзвонили і представились працівниками офісу Партії Регіонів. Їх цікавило, до якої партії належить начальник та заступник начальника управління.

Дебой хоче, щоб у нього під вікнами цвіло
24.06.2011

Квітники із сурпінією, які минулого року стояли навпроти Житомирської обласної адміністрації – перенесли до міської ради. Ще три квітники планують поставити біля Корольова. 

Мер Житомира обіцяє відкрити три нових котельні
24.06.2011

Житомирський міський голова Володимир Дебой сьогодні відкрив котельню на Вітрука, 10. Котельня буде обслуговувати дев’ять будинків на вулиці Шевченка та Бородія. Аналогічних котелень з такими потужностями у Житомирі немає. Її будували три роки. 

У Житомирі буде ще один фонтан
24.06.2011

На території Житомирського державного університету імені Івана Франка готують фундамент для нового фонтану. Про це нам повідомив проректор Дмитро Віскушенко. 

 
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...