Влада
8.07.2011
Жінкам підвищили пенсійний вік

Депутати Верховної Ради ухвалили в другому читанні і в цілому урядовий проект Пенсійної реформи.

Свято Івана Купала в Немиринцях на Житомирщині. ВІДЕОВЕРСІЯ
7.07.2011

Поліські обряди святкування Івана Купала відтворили у селі Немиринці. На фестиваль "Купальські роси" з\'їхалися тисячі гостей. Люди ворожили, спалювали опудало та стрибали через багаття. 

У Житомирі комуністи вимагають провести референдум
7.07.2011

Підписи на підтримку проведення референдуму збирають прихильники комуністів у партійному наметі, який стоїть навпроти міської ради. На референдумі вони хочуть підняти питання: про статус російської мови, митний союз з Росією та Білоруссю, продаж землі тощо.

У Житомирі «Студентська Свобода» шукала житло і вимагала кредитів
7.07.2011

Надання іпотечних кредитів із відсотковою ставкою 5 % у рік для молоді, надання соціального, муніципального житла орендою в десять років, яке буде будуватися за кошти місцевого бюджету, - це основні вимоги, які поставили активісти «студентської Свободи» сьогодні під стінами міської ради. 

На Крошні співатиме хор та палитимуть купальський вогонь
7.07.2011

У Житомирі на Крошні сьогодні відсвяткують Івана Купала з народними піснями та традиційним купальським вогнем. Дійство відбуватиметься у скверику неподалік нічного клубу «Ріо».

«Прославляння царя - це нахабна пропаганда «руского міра», - Свобода
7.07.2011

«Нам нахабно та брутально нав’язують так званий «рускій мір». Сьогодні влада говорить, що ми йдемо у Європу, хоча на справді зараз ми дивимося на Росію», - говорить прес-секретар ВО «Свобода» Олена Галагуза.

З 15 липня проїзд в маршрутках дорожчає
7.07.2011

Проїзд в маршрутних таксі відтепер стане дорожчим. З 15 липня в більшості житомирських маршрутів ціна за проїзд буде 2,50. На маршрутах 1, 2, 14, 25, 40 та 58 – 1 гривня 75 копійок. Таке рішення прийняв сьогодні виконком Житомирської міської ради.

На Житомирських бордах просять прощення у царя Миколи ІІ
7.07.2011

 «Ты прости, Николай-искупитель, чад предавших Тебя и за нас помолись перед Богом!», - такі білборди з розстріляною царською сім’єю зараз вісять у Житомирі.

На Житомирщині росте 74% хмелю України
7.07.2011

Після тривалого занепаду галузі у 90-х роках з прийняттям у 1999 році Закону України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» та постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.05 №587 «Про затвердження Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» намітилася позитивна тенденція до її відродження.

У міській раді вважають, що інформація, яку виносять на виконком — секретна
6.07.2011

На сайті Житомирської міської ради у проектах рішень не вивішують додатків та подають неповну інформацію. Це стосується інформації по організації місць для паркування транспортних засобів та про прийняття в експлуатацію малих архітектурних форм.

Житомирські водії платитимуть 4,5 грн. за парковочні місця яких не існує?
6.07.2011

Законом України чітко визначаються спеціально обладнані місця - це місця обладнані технічними пристроями, огорожею, в\'їзними та виїзними бар\'єрами, шлагбаумами, приміщеннями для охоронців тощо, які можна використовувати для запобігання викраденню транспортних засобів

«Якщо допомагатимуть батьки – вікон замінять більше», — Арендарчук
6.07.2011

Батьки дуже позитивно відгукуються на пропозицію співфінансування. Якщо вони ставлять 10 нових вікон, то і міська влада зобов’язується поставити стільки ж. 

Політик з Житомирщини Павло Жебрівський відпочиватиме подалі від росіян
6.07.2011

НУНСівець Павло Жебрівський виявився вибагливіший за своїх колег народних депутатів: він не бажає бачити на відпочинку росіян, тому їде на Середземномор’я. Це коштуватиме йому 40 тисяч гривень.

Якщо влада не підніме ціни у маршрутках — ТТУ помре
6.07.2011

Експерти наголошують, що кількість пасажирів зменшилась на 30%. Це зумовлено тим, що після підняття ціни до 1,50 грн. вартість проїзду урівнялася з маршрутними перевезеннями. Житомир – єдине місто, де ціна на проїзд рівна між електротранспортом та приватними маршрутками.

Рижук розповів, як Прокуратура сварилася на нього пальцем за землі
6.07.2011

«По усіх трасах до Житомира і навколо Житомира цвів такий жовтий золотій канадський, ніби як коров’як, як звіробій. Дехто думав, що то карантинний бур’ян. Ми виорали майже під моїм адміністративним тиском той бур’ян», - говорить Сергій Рижук.

 
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...