Культура
6.09.2011
Міський голова піде в п’ятницю дивитись виставу під відкритим небом

Міський голова Володимир Дебой з радістю відвідає 9 вересню майдан Корольова, де буде проходити вистава під відкритим небом «Король-Олень». Про це він розповів сьогодні журналістам.

Камінець на Замковій горі реконструювали за гроші благодійників
6.09.2011

На упорядкування камінця на Замковій горі у Житомирі не було витрачено бюджетних коштів, каже Василь Ганченко, директор спеціалізованого комбінату, який виконує роботи.

Зазвичай на площі після Дня міста залишається 5 машин сміття
6.09.2011

Найбільше сміття після святкування Дня міста залишається біля зеленої зони драмтеатру, Будинку правосуддя та у прилеглих будинках, розповідає начальник житлового управління Світлана Півоварова.

У Комітеті опору диктатурі поки не знають, що робити на обласній сесії
6.09.2011

У Комітеті опору диктатурі, який нещодавно було створено у Житомирі, ще не прийняли рішення, яким чином вони протидіятимуть владі на найближчій сесії облради. Про це «Першому» розповіли активісти Комітету опору.

42 актори зіграють у Житомирі виставу під відкритим небом. ВІДЕО
5.09.2011

Виставу під відкритим небом вперше в історії Житомира покажуть актори муздрамтеатру ім. Кочерги. За постановку вуличного дійства в стилі dell\'arte взявся режисер Петро Авраменко. 

На Михайлівській замінили ілюмінацію на 32 тисячі гривень
5.09.2011

На пішохідній вулиці Михайлівській замінили стару ілюмінацію з 16-ти розтяжок на 32 тисячі гривень. 

У Житомирі не варто очікувати нічого грандіозного на День міста. ВІДЕО
5.09.2011

Поки Житомир готується до святкування Дня міста, в Україні уже відзначили свій День народження кілька обласних центрів.

Секретар Житомирської міської ради Наталя Леонченко розповіла «Першому», що на святкування Дня міста Житомира не варто очікувати чогось унікального.

На Житомирщині люди виступили проти "циганського свавілля"
5.09.2011

На Житомирщині у селищі міського типу Миропіль близько 500 чоловік провели акцію протесту проти побиття циганами свого односельця Івана Бабича та проти "циганського безладу". Як наслідок, представники місцевої влади пообіцяли покарати винних.

На Житомирщині ціни на бензин будуть стабільні 2-3 тижні, - експерт
5.09.2011

У Житомирській області середня вартість даного виду палива на кінець минулого тижня становила 9,45 грн./л. Найбільш дешевим А-80 був на АЗС ANP - 9,35 грн./л, що майже на 2% нижче середньої ціни по країні.

Регіонал каже, що у Житомирі достатньо зелених зон для прогулянок. ВІДЕО
5.09.2011

Голова фракції Партії Регіонів Микола Туфанов каже, що у місті достатньо зелених зон. «Щоб тільки житомирянам вистачило здоров’я ними гуляти», - додає Туфанов.

Біля Ботанічного саду може бути не тільки «Епіцентр»
5.09.2011

Інформацію про те, що біля Ботанічного саду буде побудовано «Епіцентр» секретар міської ради Наталія Леонченко спростувала. Вона каже, що говорити про те, хто буде власником землі до проведення аукціону.

На сесію міської ради хочуть запросити Рижука для запитань. ВІДЕО
5.09.2011

На думку Леонченко, на сесію треба запросити голову житомирської обласної адміністрації Сергія Рижука, щоб депутати та журналісти змогли поставити йому запитання.

Посмакувати національних страв можна буде у суботу на Михайлівській. ВІДЕО
5.09.2011

Відомі в Житомирі колективи, представники національних меншин, виступлять на фестивалі у суботу, в День міста. Свято національних культур пройде на Михайлівській.

У Житомирі живе троє священників-паллотинів
3.09.2011

 

Ярослав Ольшевський вже 20 років працює священиком. Ми приїхали до нього на Мальованку після 11 години, він тільки провів гостей і з радістю запросив нас до будинку.

 

У Дебоя розказали, як мера підтримують підприємці Житомира
3.09.2011

Підприємці, заклади яких розміщені на Михайлівській, підтримали пропозицію міського голови Володимира Дебоя та членів Ради старійшин Житомира щодо покращення зовнішнього вигляду приміщень, розташованих по вулиці Михайлівській.


 
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...