Кримінал
15.07.2011
Водій, який збив двох дівчат, - на підписці про невиїзд

Якщо провину винуватця ДТП доведуть, то йому загрожує два роки виправних робіт, або шість місяців ув’язнення. Його також можуть позбавити права керувати автомобілем на три роки.

14.07.2011

Припинити продаж спиртного вночі, прибрати зовнішню рекламу алкоголю та пива і заборонити торгівлю алкоголем у кіосках міста. З такими особистим проханнями звернулися до депутатів кілька десятків житомирян. Зібравши понад 4 тис. підписів, з плакатами у руках вони прийшли під стіни міської ради, щоб переконати депутатів у важливості такого рішення.


Київський скульптор виготовить пам’ятник Кременицькому
14.07.2011

Скульптор Юліан Осташев запропонував виконати пам’ятник у бронзі до 2 м. Бронзова скульптура стоїть на постаменті, до якого ведуть сході із сірого граніту. По обидва боки бронзової скульптури знаходяться інформаційні плити з червоного граніту, на яких будуть зображені нагороди і заслуги Віктора Кременицького. 

Шуст спростував інформацію про медіа-карту від Партії Регіонів у Житомирі
14.07.2011

Начальник КП «Реклама», колишній редактор газети місто спростував інформацію про те, що він готував медіа-карту щодо інформації про журналістів. «Я не готував ніякої карти, не збирав ніякої інформації щодо журналістів міста, не питав про партійну приналежність», - каже Володимир Шуст.

Житомирські регіонали кажуть, що дані про усіх журналістів вже зібрали
14.07.2011

Регіонал Микола Туфанов розповів журналісту «Першого», що усю інформацію по спеціальній медіа-карті, яку прислали з Києва, вони вже зібрали. У цій карті є абсолютно усе – прізвища місцевих журналістів та партійна приналежність. Картою займався особисто Володимир Шуст, начальник КП «Реклама», колишній редактор газети «Місто».

Савенко переконує, що міський голова Дебой веде бездарну політику. ВІДЕО
14.07.2011

Депутат міської ради, який пройшов за списками «Батьківщини», звинувачує Дебоя у тому, що той не працює із депутатським корпусом. За його словами, секретар міської ради Леонченко не приймає депутатів та не вирішує нагальних проблем міста.

Депутат «Фронту Змін» звинуватив Дебоя в неефективному використанні ресурсів
14.07.2011

 Депутат міської ради від «Фронту Змін» Сергій Мірошников звинуватись Володимира Дебоя у нераціональному використанні ресурсів. «Я не розумію, чому не виносяться проекти рішень на сесію, - каже Мірошников. – Чому в місті мають стояти сараї, які не приносять грошей, у той час, коли є люди які хочуть принести кошти в бюджет?

Двох дівчат біля педуніверситету збив водій автомобіля BMW
13.07.2011

Він влаштував  перегони з автомобілем Opel. За словами міліціонерів його швидкість була 80-100 км. Очевидці трагедії говорять, ніби хлопець вихвалявся, що за цю аварію йому нічого не буде. У нього батько "при пагонах" - він нічого не боїться .

13.07.2011

 

«Ми досі не можемо спокійно виходити на вулицю. Літаки розвертаються над нашими хатами, коли кроплять поля з кукурудзою», - розповідають мешканці Радісного, що на Житомирщині. Кілька днів тому з опіками в реанімацію потрапила Олена Фаренюк, яка під час кропіння кукурудзи літаком, була в себе на городі.


 

П
13.07.2011

Віктор Янукович-молодший серед білого дня зганьбився на очах журналістки. Будучи п\'яним, народний депутат не зміг знайти дорогу додому.

Розважальна частина ФОКу переїде у центр Житомира
13.07.2011

 Фізкультурно-оздоровчий комплекс, який працював на Польовій, частинами переїде у різні куточки міста. За словами адміністрації зараз активно ведуться переговори та підшуковуються місця.

На Житомирщині живе жінка-магніт. ВІДЕО
13.07.2011

Жінка-магніт живе на Житомирщині, - повідомляє ТСН. 71-річна мешканка Новоград-Волинського притягує до себе металеві речі. Тамара Дмитрук випадково відкрила свої феноменальні здібності.


13.07.2011

П’ятдесят метрів тролейбусних ліній електропередач повисли у кількох метрах від дороги по вулиці Київській. Опору, яка тримає дроти, відірвало від стовпа.

На житомирського громадського діяча тисне СБУ?
13.07.2011

Представник СБУ вимагав зустрічі із громадським активістом, членом Житомирського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив" Віталієм Кічкіруком, - стверджує організація ФРІ у прес-релізі.

«Київстар» вчить батьків стежити за безпекою дітей в мобільному Інтернеті
13.07.2011

76% українських батьків не знають, які сайти відвідують їхні діти. Такі результати всеукраїнського соціологічного дослідження, яке проводив Інститут соціології НАН України за ініціативою компанії «Київстар». 

 
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...