Різне
10.08.2011
«У Лондоні не вистачає поліцейських», - події в Британії від очевидця

«Зараз у нас 21:40, за вікном досить тихо, вчора в цей час поліцейські сирени не замовкали до самого ранку. Зараз здається, що вчора була найбільш неспокійна ніч, палили та грабували магазини майже в усьому Лондоні», - розповідає Андрій Богомья, який зараз перебуває в Лондоні.

До Євро 2012 лишилося менше року
9.08.2011

Будівельники відпочивають під постом транспортної розв’язки поблизу села Глибочиця на трасі Київ-Чоп. Розв’язку будують декілька років. Її планують завершити до Євро-2012. До будівництва розв’язки на трасі було просте перехрестя.

В Україні пенсія зросла в півтора рази, а ціни на крупи – в 7 раз
9.08.2011

 За останні два роки ціни на продукти харчування значно зросли. Про це пише Святослав Грабовський, газета «Свобода». За його даними, крупи подорожчали на 445%, картопля на 180%, а цукор – на 122%.

ДАІшники зловили чоловіка,  у якого знайшли 700 грам коноплі
9.08.2011

 У 22- річного хлопця та його двох друзів працівники ДАІ знайшли 700 грамів коноплі. Про підозрілий автомобіль «Жигулі» шостої моделі правоохоронцям повідомили місцеві жителі села Стара Котельня Андрушівського району Житомирської області.

 

У Житомирі дорожчає проїзд навіть у ліфтах – одна поїздка може коштувати 25 копійок
8.08.2011

 

Одна поїздка в ліфті, який обладнаний карткою, може коштувати 25 копійок. Такий проект рішення розміщено на сайті міської ради.


 

«Коли наша донька спала, ми сиділи біля вікна і тремтіли від вибухів», - житомирянка
8.08.2011

«Я пам’ятаю, на ліжечку в нашій квартирі у Тбілісі спала маленька Софійка, наша старша донька. А ми з чоловіком не могли спати – сиділи біля вікна, дивились на вибухи, мене всю трясло», - згадує події трирічної давнини в Грузії житомирянка Юлія Андгуладзе.

У Денишах біля Житомира знову будуть бити в барабани
8.08.2011

Вже в третє поблизу села Дениші Житомирського району з 19 по 21 серпня пройде відкритий Фестиваль Вуличних барабанщиків “ВулБа’2011”. Цього року “ВулБа” стає повноцінним фестивалем — з привозними гуртами, імпровізованою лісовою сценою, кубком Житомирщини з барабанних боїв та нескінченним ритмом.

Житомирянин Віктор Радзюк три ночі спить у наметі на майдані
8.08.2011

«Я добирався своїм ходом, ночую у наметі. Нас годують - дають бутерброди і чай. Я вже тут третю добу, сьогодні поїду додому, щоб помитися, і завтра знову сюди», - розповідає житомирянин Віктор Радзюк.

Третя річниця війни між Грузією та Росією. У Житомирі заходів не буде
8.08.2011

У серпні 2008-го грузини, які живуть у Житомирі проводили акції протесту проти політики російського уряду. Люди збиралися під консульством Грузії в Житомирі. Вони тримали в руках грузинські прапори та портрети Михайла Саакашвілі. 

Праві політсили готові везти людей на акції протесту
8.08.2011

«Фронт змін» та «Свобода» підтримають акції протесту у Києві щодо затримання лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Політики кажуть, що готові стояти проти свавілля.

«Влада вибрала вдалий момент, щоб закрити Тимошенко», - експерт
8.08.2011

"У обласних центрах, таких як Житомир, нічого особливого не відбудеться. Регіональні лідери «Батьківщини» зараз будуть діяти за старою схемою: збирати людей на майдан. Зараз їм це буде зробити вкрай важко – люди поки хочуть лише спостерігати", - коментує справу Тимошенко політичний оглядач Павло Карайченцев. 

Рижук з Дебоєм їздять містом та дивляться, як витрачаються гроші
6.08.2011

На таку поїздку прес-служба запрошує тільки тих журналістів, які входять до пулу міськогоголови. Повідомлення про те, що керівництво міста та області буде оглядати дороги, не було ані ванонсах, ані в розсилці.

"Нібулон" розпочав будівництво елеватора в Житомирській області на 76 тис. тонн
6.08.2011

Елеваторний комплекс буде розміщуватись на земельній ділянці площею 6,5 га. Потужність його сушарок складе 4 тис.тонн на добу, потужність відвантаження на залізничний транспорт-5 тис. тонн на добу. Завершення будівництва компанія планує на жовтень 2011 року.

На виставці собак у «Глобалі» зібрали породи зі всього світу. ВІДЕО
6.08.2011

Овчарки, тер’єри, лайки, мопси, спаніелі та багато інших порід собак показали на виставці у Житомирі. Тварини змагаються у п’яти номінаціях. Переможці виставки отримають різні подарунки: від кормів до електротехніки.

Арешт Тимошенко піде їй на користь, - комуністи
5.08.2011

«Вона дуже чекала цього арешту. Їй потрібна роль страждальниці. Всі знають про те, що буквально трошки більше чим за рік будуть вибори», - говорить депутат житомирської міської ради від Комуністичної партії Зінаїда Стрякіна.

 
Житомир – місто, яке має всі шанси отримати звання «місто контрастів», якщо говорити про перевірки місцевих ресторанів, готелів і салону краси. Перший із...
 Восени багатьох охоплює тривога та нервозність. Це пов'язано зі зменшенням тривалості денного світла та більш холодною погодою.