Влада
11.10.2011
У міській раді говорять, що автономне опалення небезпечне. ВІДЕО

«Кожен газовий пристрій, який встановлюється у квартирі – небезпечний. Крім технічної сторони є людський фактор. По місту зараз встановлено багато автономок, які примусово скидають угарний газ. Він піднімається вгору і заповнює кухні сусідів», - попереджає про небезпеку Боровець.

Житомирянина Радзюка київська міліція пригощає салом
11.10.2011

Житомирянин Віктор Радзюк сьогодні був затриманий на майдані в Києві під час оголошення вироку Юлії Тимошенко.

«Мене затримали за те, я фотографував. Апаратуру поки не вилучили», - каже житомирянин Радзюк телефоном.

Житомирська область заборгувала за газ майже 90 млн.грн
11.10.2011

На початок жовтня Житомирщина накопичила борг за спожитий газ на суму близько 90 млн.грн. Крім того, Житомирська область потрапила до списку областей, де найнижчий рівень розрахунків.Житомирщина розраховується за газ лише на 69%.

У міській раді кажуть, що почали давати тепло у житлові будинки. ВІДЕО
11.10.2011

Заступник Житомирського міського голови Микола Боровець повідомив журналістам, що котельні готові до подачі тепла у школи, садки та лікарні.

ТИМОШЕНКО ЗАСУДЖЕНО НА 7 РОКІВ
11.10.2011

Юлія Тимошенко засуджено 7 років з позбавленням права обіймати посади у владі на 3 роки.

На нову гранітну підлогу у міській раді витратили 589 тисяч гривень
11.10.2011

На те, щоб відремонтувати підлогу в приміщенні міської ради було витрачено 589 тисяч 326 гривень, йдеться у відповіді на інформаційний запит «Першого інформаційного».

«Біля Печерського суду «Беркут» б’є прихильників Тимошенко» — Пашинський
11.10.2011

Депутат Верховної Ради Сергій Пашинський каже, що зараз біля Печерського суду «Беркут» почав відтісняти мітингувальників та бити прихильників Тимошенко.

На Житомирщині у Поліському заповіднику побільшало нових видів рослин
11.10.2011

Більше сотні нових видів рослин виявили за останні чверть століття в Поліському природному заповіднику. «Деякі з них просто раніше не були помічені дослідниками, - каже заступник директора по науці Поліського філіалу науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації Олександр Орлов. – Але є й нові види, частина з яких – небезпечні», передає "Житомирська хвиля".

Талановитій молоді дали гроші та позвали на роботу. ВІДЕО
10.10.2011

Кращим студентам Житомирського державного університету імені Івана Франка сьогодні вручали іменні стипендії.

Міліція в «Шашличному дворі» розпивала «Jack Daniels» та не хотіла розраховуватись
10.10.2011

У кафе «Шашличний двір» (колишній "Адамант") троє міліціянтів, за непідтвердженою інформацією серед них був і начальник УБОЗу Ігор Заєць, принесли з собою віскі «Jack Daniels». Про це розповідає джерело «Першого».

Завтра Дебой буде розказувати про автономне опалення
10.10.2011

Питання встановлення котів індивідуального опалення було одним із пунктів передвиборчої програми Дебоя на посаду міського голови.

Нагадаємо, що кілька місяців тому Дебой категорично висловлювався щодо автономного палення в квартирах.

З сайту УМВС зникли телефони управління по боротьбі з організованою злочинністю
10.10.2011

З офіційного сайту УМВС України в Житомирській області зникли усі телефони управління по боротьбі з організованою злочинністю. 

У Житомирі міліція влаштувала перестрілку в кафе
10.10.2011

За неофіційною інформацією, в кафе «Шашличний двір» начальник УБОЗ УМВС України в Житомирській області Ігор Заєць з трьома колегами у стані алкогольного сп\'яніння чіплялись до дівчат, намагаючись забрати їх з собою. 

ЗМІ: Рекордсмен із запам’ятовування числа «пі» народився та навчався на Житомирщині
10.10.2011

Андрiй Тихонович Слюсарчук навчався i жив на Житомирщинi, а саме у селi Гришкiвцi Бердичiвського району, де є Бердичiвська спецiальна школа-iнтернат для дiтей сирiт та дiтей, позбавлених батькiвських прав. Там отримав свiдоцтво про закiнчення цього закладу.

В Рижука готують соціальний прорив – побудують три нових басейни
10.10.2011

У наступному році готується соціальний прорив, велика увага приділятиметься розвитку фізичної культури і спорту - планується побудувати три плавальних басейни, повідомляє прес-служба адміністрації.

 
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...