Зубко стане викладачем Києво-Могилянської школи врядування

26.12.2019

Ексвіцепрем’єр-міністр України Геннадій Зубко спробує себе у якості викладача  Києво-Могилянської школи врядування.

Про свої плани на 2020 рік він розповів у Фейсбук.

«Спробую себе у якості викладача… Києво-Могилянської школи врядування.✌️ Мені точно є чим поділитись зі студентами! Виклики, які сьогодні найбільш турбують і бізнес і владу, і нашу молодь – це кадровий голод, відтік молоді за кордон, небажання випускників вишів самореалізовуватись в Україні, і навіть елементарно - брак практичних навичок для такої самореалізації», – написав Геннадій Зубко.

Ексурядовець розповів, що викладатиме курс про стратегічне управління на макрорівні, проектний менеджмент на рівні держави, трансформацію взаємовідносин бізнесу та влади. Зі студентами поділиться знаннями щодо політичного аналізу та аудиту реформ, розроблення стратегій розвитку локальних територій (громад, міст, регіонів), роботи з геоінформаційними системами та використання геоданих для політичного аналізу та прийняття управлінських рішень, розробки та впровадження інвестиційних проектів, роботи в команді та самопрезентація.

У Фейсбук Зубко опублікував фото з деканкою факультету економічних наук Олександрою Гуменною та завідувачкою кафедри маркетингу та управління бізнесом Катериною Пічик.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...