Житомирські університети у рейтингу «Топ-200 Україна»

31.05.2017

 

 
Вже одинадцятий раз поспіль визначають щорічний університетський рейтинг «Топ-200 Україна».

За цей час він став визнаною системою незалежного оцінювання діяльності університетів для академічної спільноти, роботодавців і українського суспільства в цілому. Вихідні дані для визначення вказаного рейтингу були надані безпосередньо університетами та отримані з незалежних Web - ресурсів.

До національного рейтингу увійшли лідери української освіти, які щороку покращують показники своєї академічної діяльності, підсилюють зв'язки з ринком праці, беруть активну участь в міжнародній діяльності, відзначаються різними міжнародними рейтинговими системами. Переважна більшість ВНЗ у рейтингу «Топ-200 Україна» за останні 10 років показують позитивну динаміку їх роботи.

У рейтингу «Топ-200 Україна» потрапили і житомирські університету. Зокрема, найвищу позицію наразі займає Житомирський державний технологічний університет. У нього 120 місце в таблиці. За останні кілька років у технологічному університеті обрали нового ректора. Ним став Віктор Євдокимов.

Також в університеті з’являються нові спеціальності, активно налагоджують співпрацю із підприємствами регіону, презентують власні розробки. У минулому році в ЖДТУ відкрили Центр розвитку професійної кар’єри, оновлену їдальню, а цьогоріч – дві сучасні лабораторії та облаштували лаунж-зону під відкритим небом для відпочинку студентів і співробітників. У ЖДТУ є також іноземні партнери, а студенти можуть отримувати «подвійні дипломи».

Житомирський державний університет ім.І.Франка у рейтингу другий серед місцевих ВНЗ, а загалом – 125 серед вітчизняних. Вже тривалий час навчальним закладом керує ректор Петро Саух.

Університет має міжнародних партнерів, бере участь у різноманітних проектах. Студенти ЖДУ ім.І.Франка мають значні спортивні та наукові досягнення, в університеті відзначають кращих і проводять різноманітні культурні заходи різного рівня.

Житомирський національний агроекологічний університет займає у рейтингу «Топ-200 Україна» 147 місце. Очолює ЖНАЕУ вже кілька років ректор Олег Скидан. В агроуніверситеті теж з’являються нові спеціальності.

У минулому році там презентували еколого-рекреаційний проект «Відродження», що передбачає створення на території плодового саду (Ботсаду) майданчиків для спортивних занять, прогулянок і відпочинку житомирян та гостей міста. У ЖНАЕУ проводяться численні міжнародні конференції, а студенти проходять стажування за кордоном, університет є учасником міжнародних проектів та програм, де значна увага приділяється органічному виробництву продукції, тощо.

Нагадаємо, що 2 червня ЖНАЕУ урочисто відзначатиме своє 95-річчя.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...