Завтра журналістів навчать, як правильно запитувати у влади

5.08.2011

Навчальний семінар «Доступ до публічної інформації. Практичний вимір» пройде завтра об 11.00 в приміщенні ТЦ «Ярмарок» ( м. Житомир, майдан Згоди, 6).

Організатори повідомляють, що під час семінару буде розглянуто три блоки питань: основні положення Закону України «Про доступ до публічної інформації», практика написання запитів та відповідей на них, оскарження порушень закону.

Організатори: Житомирський обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс»

До участі запрошуються: представники ЗМІ, громадських організацій та суспільно-активні громадяни регіону.

Для того, щоб прийняти участь в семінарі необхідно заповнити коротку реєстраційну форму: http://tinyurl.com/prakt-dpi

Захід має за мету підвищити практичний рівень доступу до публічної інформації, надати необхідні знання, навички та практичний досвід всім потенційним користувачам інструменту запитів на інформацію в професійних та суспільній сферах, а також вирішенні та особистих питань громадян.

Нагадаємо, що Закон України «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності з 9 травня 2011 року.

Основні завдання, що поставлені перед даним законом це: - зробити органи влади всіх рівнів відкритими та публічним, - забезпечити доступ громадськості до публічної інформації. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...