Заклади вищої освіти Житомирщини у міжнародному рейтингу «Ranking Web of Universities»

6.02.2019

У мережі оприлюднили результати міжнародного рейтингу «Ranking Web of Universities», куди увійшло понад 300  навчальних закладів України.

Зокрема, Житомирський національний агроекологічний  з липня піднявся  в цьому рейтингу  ще на 10 позицій  і нині займає 24 місце серед  вітчизняних закладів вищої освіти, 4614 – серед світових.

Також цей показник найкращий серед університетів Житомирської області, адже ЖНАЕУ випереджає в рейтингу  Житомирський державний технологічний університету (34 і 5250 місця відплвідно), Житомирський державний  університет ім. І .Франка (66 та 6808 місця), Житомирський військовий інститут ім.С.Корольова (182 та 13848 місця, Житомирський інститут медсестринства (252 та 19799 місця).

Як відомо, результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік – у січні та липні. У процесі складання «Webometrics Ranking of World's Universities» розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складові web-сайту університету. Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних. Для рейтингу  визначають  місце навчальних закладів відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки. В основу рейтингу покладено чотири критерії. Кожен критерій має певний ваговий коефіцієнт, відповідно до його значущості. 

Webometrics — один з рейтингів кращих університетів світу. З 2004 року його складає Лабораторія кібернетики Національної дослідницької ради Іспанії і публікує двічі на рік (у червні-липні та січні). Рейтинг розпочинався з аналізу 6 тис. університетів у 2004 році, на сьогодні до нього входить понад 20 тис. закладів вищої освіти і визначають їхнє місце відповідно до ступеня представлення своєї діяльності в Інтернет-просторі, застосовуючи свою власну методологію оцінки.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...