Яскраво та функціонально: в Олевському районі відкрили сучасний ліцей

17.09.2018

Навчальний заклад на Житомирщині, який став прикладом для усієї України – біотехнологічний ліцей «Радовель» – є яскравим прикладом приватного і державного партнерства, соціальної ініціативи заради кращого майбутнього для дітей.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Ігор Гундич під час відкриття закладу, яке відбулося 15 вересня.

«Тут абсолютно все – найінноваційніші обладнання, техніка, меблі, атмосфера і умови – все для дітей, для їх комфорту та мотивації до навчання. Приємно, що будівництвом Нової української школи з Новим освітнім простором займається не лише держава, а й меценати, такі як Михайло Весельський. Це не бізнес-проект, не приватний заклад, а щира соціальна ініціатива, завдяки якій діти звичайних українських родин зможуть безкоштовно отримати найкращу освіту. Поставили планку не тільки для себе, Житомирщини, а й для всієї держави», – зазначив Ігор Гундич.

Повна реконструкція та перебудова навчального закладу тривала більше року за кошти ініціатора проекту, уродженця села Радовель Михайла Весельського. І сьогодні із впевненістю можна сказати, що ліцей є дійсно яскравим прикладом того, якою має бути Нова українська школа з Новим освітнім простором.

Навчання у ліцеї розпочнеться з понеділка для 240 учнів, з яких 22 першокласник.

Усі вчителі пройшли навчання щодо роботи з інноваційними інтерактивними панелями, які є у кожному класі, ознайомилися з новими формами роботи на уроках.

Навчальний заклад має всі елементи, які повинні бути у сучасній школі: енергоефективність будівлі відповідає найвищому рівню – класу А; світлове оснащення базується на системі LED, що забезпечує комфортне денне світло в кабінетах і коридорах; створені всі умови для інклюзії – будівля оснащена пандусами, безпечним малошумним ліфтом OTIS, відсутні пороги між приміщеннями.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...