Учні гімназії №23 тимчасво навчатимуться в аудиторіях ЖДУ ім. І. Франка

7.02.2019

Поки ремонтується аварійний корпус Житомирської гімназії №23, учнів 8-11 класів тимчасово переселять в корпуси Житомирського державного університету ім. І. Франка.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Сухомлин. 

"По ситуації у Житомирській гімназії №23.

Поки ремонтується аварійний корпус школи, учнів 8-11 класів тимчасово переселяємо в корпуси ЖДУ ім. І.Франка.

Основна проблема — організувати все так, аби це не вплинуло на заняття дітей в закладах позашкільної освіти. Ми уникаємо навчання у другу зміну, про що просили батьки.

Усього з приміщення маємо відселити 755 старшокласників. Нашу пропозицію сьогодні підтримала більшість батьків гімназії. Дякую, що з розумінням поставилися до ситуації!

Вчителі залишаться ті ж, поділ класів на групи англійської збережеться. Всю додаткову інформацію про розклад занять мають представники батьківського комітету.

Вдячний департаменту освіти за професійний підхід до справи та швидке реагування. Особлива подяка за підтримку ректору ЖДУ Галині Киричук та всьому колективу університету", - йдеться у повідомленні.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...