У Житомирі з жовтня запрацює дитсадок №58, вже відкрили електронну реєстрацію

29.08.2018

  Напередодні стартувала електронна реєстрація до реконструйованого ДНЗ №58.

Про це під час брифінгу 28 серпня повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Вчора ми відкрили електронну реєстрацію до ДНЗ №58. За півдня було подано 7 заяв. Ми прогнозуємо, що буде десь близько 500 заявок. Спочатку ми приймемо заявки від усіх бажаючих, а потім відбуватиметься ранжування по пріоритетах. Перевага надаватиметься мешканцям мікрорайону Крошня і тим, хто раніше стояв у черзі. У вересні на сесії вирішуватимемо питання про фінансування цього садочку, бо в бюджеті на цей рік ми цього не передбачили. Плануємо, що ДНЗ№58 відкриє свої двері вже у жовтні»,  – зазначив міський голова.

Сергій Сухомлин також додав, що реконструкція ДНЗ№58 це лише початок. У планах міської влади – відкривати по дитсадку щороку.

Читайте також: У новому навчальному році першокласники отримуватимуть не табелі, а свідоцтва досягнень

«За останні 20 років у Житомирі не відкривали жодного нового садочка. Перед нами зараз стоїть завдання кожного року відкривати новий дитячий садочок. Щоби закрити гостру потребу, нам потрібно побудувати ще 5 садочків. На наступний рік у планах відкриття ДНЗ №32, на 2020 – реконструкція та відкриття садочку в районі провулку Гоголівського», – повідомив Сергій Сухомлин.

Як повідомлялося раніше, впродовж 2014 – 2017 рр. з міського бюджету на будівництво та облаштування дитячого садочку витратили 4,8 млн грн, з Державного фонду регіонального розвитку – 21,8 млн грн.

Нагадаємо, 1 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин проінспектував хід робіт щодо реконструкції садочку №58. 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...