У Житомирі громадські діячі стверджують, що влада лякає їх «Беркутом»

23.06.2011

«Фарбування та прибирання гідропарку влада назвала елементами святкування, де громадські організації поставили перед фактом, що вони за власні кошти повинні зробити подарунок місту і обізвали цю дідівщину добровільною акцією, ініційованою молоддю, - заявляє Дмитро Ткачук, голова Житомирського осередку «Демократичного Альянсу».

Попередньо лідери громадських організацій анонсували акцію «День без молоді», на якій вони планують поховати молодіжні ініціативи в театралізованій формі. За словами організаторів, акцію вирішили провести тоді, коли управління у справах сім’ї, молоді та спорту відмовилося фінансувати молодіжний форум з підвищення рівня організаційної спроможності молодіжного активу.

У міській раді стверджують, що виділяли на Форум 305 гривень. За ці гроші організатори могли придбати канцелярські товари. Виплату гонорарів тренерам, компенсаційних витрат за проїзд та харчування, придбання води, стаканчиків та печива, оплати мобільного зв’язку на загальну суму 1133 гривні міська рада виплачувати відмовилась. Стверджують, що такі витрати не передбачені кошторисом на 2011 рік. На сайті міської ради стверджують, що активістам запропонували, щоб за це заплатив спонсор.

«Коли ж пані Олена отримала відповідь, що вже пізно і молодь працює над організацією альтернативного заходу, висловивши кілька не найкращих реплік в адресу таких молодих активістів, попрощалась. Через кілька годин знову нагадала про себе. Певні «добродії» почали обдзвонювати молодіжних активісті з повідомленням, що проведення будь-яких заходів, не погоджених начальником всієї молоді міста, є не законними, і якщо потенційні учасники не хочуть мати проблем з спецпідрозділом «Беркут», то їм ліпше відмовитись від дурних помислів», - стверджує Дмитро Ткачук.

Активісти наголошують, що «День без молоді» все ж таки відбудеться у неділю, у Гідропарку.


Recruiterstudio.com provides proffessional staffing, recruitment and outsourcing (RPO) services

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...