У притулку діти мріють стати депутатами, міліціонерами та боксерами

1.06.2011

У День захисту дітей «Перший» ходив у гості до вихованців обласного притулку для неповнолітніх. Зараз там живе двадцять дітей. У всіх різні важкі долі, але їх об’єднує одне бажання жити у власній родині.

Звичайний будній день у притулку розпочинається з підйому о 8 ранку. Діти застеляють ліжка, умиваються і снідають. В учбовий період ті, хто має всі щеплення, ходить до сусідньої двадцятої школи на уроки. Після денного сну разом з вихователями ідуть на екскурсії, на річку і в парк. Після прогулянки – вечеря, а о 21.00- відбій.

Більше трьох місяців діти у притулку не живуть. Вони або повертаються до батьків, або їдуть до дитячого будинку.

Сашко з селища Довбиш, Баранівського району, Житомирської області живе у притулку біля двох місяців. Потрапив він до нього з лікарні. Його рідна баба залишила Сашу та його молодшого брата з сестрою у лікарні, а сама зникла.

«Я дуже хочу додому. У день там мене ніхто не вкладає спати. Я не знаю, чого мене залишили, але думаю, що скоро буду вдома», — розповідає Сашко.

У притулку діти їдять п’ять разів на день. Вони кажуть, що харчів вистачає. Хочеться тільки побільше цукерок.

«Як стало літо, то нам постійно начали давати морожено. Я його дуже люблю. Можу з’їсти за раз відразу декілька пачок», — хвалиться Коля, він житомирянин.

У притулку хлопець чекає доки його бабуся оформить на себе опікунство, тоді він зможе жити разом з нею. Каже, що хотів би жити і з мамою, бо тоді можна було б не ходити до школи.

Завідувач обласного притулку для не повнолітніх Валентина Сінько говорить, що зараз у них живе не багато дітей через програму сімейного виховання. Тринадцять років тому, коли почав діяти заклад, дітей було дуже багато.

«Ми стараємось наблизити проживання дітей до домашніх умов. Дуже часто, коли від нас діти попадають у дитбудинки, то на вихідні вони приходять до нас і приводять ще п’ятеро з собою», — розказує завідувачка.

Коля хоче стати депутатом, бо у них багато грошей

У День дітей у притулок привозять багато солодощів

Наталя вішає нову іграшку на стіну

Вихованці притулку люблять фотографуватися і просять принести знімки


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...