У Гідропарку поховають молодіжні ініціативи

22.06.2011

День «Без молоді» вирішили відзначити ряд громадських організацій, передає «Репортер Житомира». Усі цікаві для молоді питання буде складено в символічну домовину та поховано. Почнеться дійство в Гідропарку 26 червня о 10:30.  

У театралізованій формі активісти пропонують продемонструвати наміри «вищих сил міста» щодо молодіжних ініціатив та потреб.

«Більшість з нас, МГОшників Житомирщини, так чи інак знають про так званий «тиждень молоді», кульмінацією якого будуть народні гуляння у неділю 26-го червня. Втім, міська влада, в особі начальника управління сім’ї і молоді пані Сарно, «забила» на конструктивну складову», - говорить громадський діяч Влад Пучич.

Десятки тисяч гривень на концерти, салюти і сергєєвікторови в управління знайшлись, а от на канцтовари і дорогу для тренерів – ні. "ДемАльянсу" було відмовлено у підтримці тренінгів з проектного менеджменту та коаліційній політиці для МГО та ОСС. Кошторис складав 1400 грн, - йдеться у повідомленні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...