У Гідропарку поховають молодіжні ініціативи

22.06.2011

День «Без молоді» вирішили відзначити ряд громадських організацій, передає «Репортер Житомира». Усі цікаві для молоді питання буде складено в символічну домовину та поховано. Почнеться дійство в Гідропарку 26 червня о 10:30.  

У театралізованій формі активісти пропонують продемонструвати наміри «вищих сил міста» щодо молодіжних ініціатив та потреб.

«Більшість з нас, МГОшників Житомирщини, так чи інак знають про так званий «тиждень молоді», кульмінацією якого будуть народні гуляння у неділю 26-го червня. Втім, міська влада, в особі начальника управління сім’ї і молоді пані Сарно, «забила» на конструктивну складову», - говорить громадський діяч Влад Пучич.

Десятки тисяч гривень на концерти, салюти і сергєєвікторови в управління знайшлись, а от на канцтовари і дорогу для тренерів – ні. "ДемАльянсу" було відмовлено у підтримці тренінгів з проектного менеджменту та коаліційній політиці для МГО та ОСС. Кошторис складав 1400 грн, - йдеться у повідомленні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...