У Гідропарку поховають молодіжні ініціативи

22.06.2011

День «Без молоді» вирішили відзначити ряд громадських організацій, передає «Репортер Житомира». Усі цікаві для молоді питання буде складено в символічну домовину та поховано. Почнеться дійство в Гідропарку 26 червня о 10:30.  

У театралізованій формі активісти пропонують продемонструвати наміри «вищих сил міста» щодо молодіжних ініціатив та потреб.

«Більшість з нас, МГОшників Житомирщини, так чи інак знають про так званий «тиждень молоді», кульмінацією якого будуть народні гуляння у неділю 26-го червня. Втім, міська влада, в особі начальника управління сім’ї і молоді пані Сарно, «забила» на конструктивну складову», - говорить громадський діяч Влад Пучич.

Десятки тисяч гривень на концерти, салюти і сергєєвікторови в управління знайшлись, а от на канцтовари і дорогу для тренерів – ні. "ДемАльянсу" було відмовлено у підтримці тренінгів з проектного менеджменту та коаліційній політиці для МГО та ОСС. Кошторис складав 1400 грн, - йдеться у повідомленні.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...