Технологічний університет в Житомирі отримав нову назву. ВІДЕО

8.04.2019

"Вітаю студентів і викладачів Житомирського державного технологічного університету з отриманням нової класної назви - державний університет "Житомирська політехніка", - повідомив на своїй сторінці в соцмережі Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Наразі у навчальному закладі проходить зустріч із колективом та студентами,  де обговорюють реформу енергетики. У рамках заходу було й оголошено наказ МОН України щодо перейменування ЖДТУ.

За словами Зубка, вже цьогоріч у дипломах випусників буде вказана нова назва.

Він також наголосив, що ведеться робота задля того, аби в новому корпусі закладу, зведення якого завершується, було встановлено сучасне обладнання для підготовки фахівців.

"Житомирська політехніка! Важливо, що змінюється не лише назва закладу, а й умови і якість навчання. Наступний крок - університет має стати національним", - повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Під час візиту в Житомирі Зубко також огляне розробки студентів, відвідає лекцію і огляне стадіони "Спартак" та "Полісся".


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Малині хочуть викачати озеро, в якому створено унікальний підводний музей, а подивитися на його експонати з"їжджаються дайвери з усієї України, йдеться у...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...