Технологічний університет в Житомирі отримав нову назву. ВІДЕО

8.04.2019

"Вітаю студентів і викладачів Житомирського державного технологічного університету з отриманням нової класної назви - державний університет "Житомирська політехніка", - повідомив на своїй сторінці в соцмережі Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Наразі у навчальному закладі проходить зустріч із колективом та студентами,  де обговорюють реформу енергетики. У рамках заходу було й оголошено наказ МОН України щодо перейменування ЖДТУ.

За словами Зубка, вже цьогоріч у дипломах випусників буде вказана нова назва.

Він також наголосив, що ведеться робота задля того, аби в новому корпусі закладу, зведення якого завершується, було встановлено сучасне обладнання для підготовки фахівців.

"Житомирська політехніка! Важливо, що змінюється не лише назва закладу, а й умови і якість навчання. Наступний крок - університет має стати національним", - повідомив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

Під час візиту в Житомирі Зубко також огляне розробки студентів, відвідає лекцію і огляне стадіони "Спартак" та "Полісся".


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...