«Сучасні учні подобаються більше», - Марія Дорошко

29.09.2011

Напередодні Дня працівників освіти близько 50-ти вчителів Житомира відзначили нагородами першого, другого та третього ступеня, подяками і грамотами.

Марія Дорошко понад 20 років працює у сфері освіти та більше половини з них очолює педагогічний колектив житомирської міської гімназії № 3.

За значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти та досягнення визначних успіхів у вихованні підростаючого покоління Марію Вікторівну нагородили нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Це третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених Міністерством освіти та науки України.

Вітаючи з нагородою, «Перший житомирський» поставив учителю кілька запитань.

– Маріє Вікторівно, чи задоволені Ви своєю професією?

– Бути вчителем – моє покликання. Не уявляю себе в іншій професії. Ким хочу бути, я визначилася ще у шкільні роки. І не помилилася.

– Чи активне життя у Вашій гімназії?

– У нас дуже багато учнів займають призові місця на предметних олімпіадах, беруть участь і перемагають зі своїми роботами у Малій академії наук. Постійно проводимо різні позаурочні заходи: конкурси, змагання, концерти.

– Чим особливий Ваш навчальний заклад?

– Такої гімназії, як у нас, певно немає більше у Житомирській області! Скоро ми святкуватимемо 150-річчя від дня заснування. З цієї нагоди організуємо щось дуже урочисте.

Чи могли б Ви порівняти школяра сьогоднішнього і школяра, скажімо, 20 років тому?

– За роки багато сталося змін. Гадаю, діти стали більше розвиненими, вихованими, відкритими. Сучасні учні мені більше подобаються. Хоча є тенденція погіршення фізичного розвитку дітей. Але більшість дітей бажає вчитися. Час зараз такий, що не вчитися не модно і неможливо.

– Чого Ви можете побажати своїм колегам із нагоди професійного свята?

–  Здоров’я, добробуту, благополуччя, творчих злетів, іти на роботу з радістю, а повертатися з задоволенням, що день прожитий не марно.

 

Юлія ГУЗ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...