Сьогодні розпочалась вступна кампанія. У Житомирі натовпів біля вишів немає. ФОТО

1.07.2011

Сьогодні розпочалась вступна кампанія. У Житомирі натовпів біля вишів немає. ФОТО

Сьогодні в Україні розпочалась вступна кампанія. Біля Житомирський навчальних закладів цього річ черги на подачу документів немає. В місті всього лише 10 випускних класів – це біля 300 людей. У області випестилось біля 7 тисяч школярів.

У цьому році є багато нюансів, які відрізняють нинішню вступну кампанію від торішньої, пише «Сегодня». Їх, як пояснив міністр освіти Дмитро Табачник, ввели, щоб ліквідувати черги біля вузів. Торік, нагадаємо, найбільше невдоволення викликали величезні скупчення абітурієнтів під приймальними комісіями, що у парі зі спекою перетворило вступ на пекельне випробування. А якщо людина хотіла подати документи у кілька вузів, потрібно було вистояти не одну, а дві-три черги!

Цього року вперше запрацює система «Електронний вступ». Через сайт osvita.com абітурієнти можуть заповнити заяву на вступ до вузу, вказавши номери своїх сертифікатів тестування та номери атестатів, і не приїжджати до вузу особисто. Однак на шляху впровадження новинки стала громадська мережа «Опора», яка через суд намагається довести незаконність електронного вступу, мовляв, система не була належним чином апробована. Також «Опора» сумнівається у тому, що електронна заява матиме таку ж юрсилу, як і паперова, і, отже, абітурієнти, які будуть вступати через Мережу, ризикують. Міносвіти вже відреагувало на позов «Опори», зазначивши, що електронна заява буде абсолютно легітимною. Перше засідання суду призначене на 12 липня, і навряд чи рішення встигнуть прийняти до кінця вступної кампанії. Але підірвати авторитет ноу-хау у абітурієнтів позов «Опори» може.

Житмоирський державний університет імені Івана Франка. 11.00

Житомирський національний агроекологічний університет. 11.45

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...