«Школа була така ж стара, як і вчителі, які там працювали», – Валерій Малиневський

26.05.2011

Валерій Малиневський, 52 роки, засновник та продюсер Міжнародної Творчої Лабораторії «Камертон Любви»:

«На останньому дзвонику я відчував велику радість. Я вже тоді був у вільному польоті і багато чого розумів. Я вчився у п’ятій школі, там зараз нічний клуб «Каньйон». Школа була така ж стара, як і вчителі, які там працювали. Підхід до навчання у них був совковий і корупційний. З нами у школі вчився хлопчик до 9-го класу — даун. Його не виганяли тільки із-за того, що його мама молгла дістати дефіцитних продуктів.

Пам’ятаю, що ми святкували у їдальні коледжу механічної обробки деревини. Ми трохи випивали, а потім пішли зустрічати світанок у Гідропарк».

 Віктор Радзюк, 53 роки, депутат Житомирської міської ради IV скликання:

«Я закінчував перший інтернат, він був у центрі Житомира. Світанок ми зустрічали на Голові Чацько. Пригадую, що ми тоді робили шашлики і купалися у Тетереві. Ми точно нічого не пили, бо всі хотіли зустріти світанок. Святкували з горілкою ми вже через два дні, коли знову всі зустрілися».

Олександр Величко, 27 років, депутат міської ради:

«Я пам’ятаю свій останній дзвоник та випускний дуже добре, тому що в принципі він був не так давно. Пам’ятаю, як урочисто отримали грамоти в спортзалі школи. Потім ми із однокласниками поїхали, здається, на річку. Алкоголю не вживали на останньому дзвонику, тому що я взагалі не прихильник спиртного. В мене про школу і про останній дзвоник тільки позитивні та теплі спогади…»

Наталя Ростова, 47 років, директор Житомирського облмуздрамтеатру ім. Кочерги:

«Для мене це було прощання з дитинством. Я думала, що чим швидше ми відгуляємо останній дзвоник, тим швидше ми станемо дорослими. Пам’ятаю, що на останньому дзвонику на мені були білі банти, шкільна форма і білий фартух. Святкували ми на природі. Нас навіть не зупиняло те, що через два дні будуть екзамени. Тоді я вперше попробувала сухе вино. Закушували ми шашликами».


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...