Розмітка коридорами та відстань між партами – нововведення у новому навчальному році

5.08.2020

З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті.

Такі рекомендації надало МОН 5 серпня.

У школах тепер будуть відкривати декілька входів до будівлі, на підлозі у коридорах – розмітка для організованого руху. Також у навчальних закладах мають виокремити зони для переміщення різних вікових категорій учнів.

Уроки будуть проходити на свіжому повітрі за сприятливих погодних умов, або у класах, де збільшена відстань між партами. Можливі також залучення актових залів до навчального процесу.

За класами будуть закріплені окремі навчальні кабінети, де проходитимуть всі уроки.

Графік навчання буде гнучким і різним для різних класів, зокрема відрізнятиметься по часу початок і закінчення уроку, перерви. Це необхідно для того, щоб менше дітей перетиналися під час перерв.

Також гнучким буде і графік канікул – тривалість канікул та навчальних семестрів буде змінюватися залежно від епідеміологічної ситуації.

Робота груп продовженого дня та позашкілля має так само бути організована з урахуванням тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти.

Батьківські збори тепер будуть онлайн.

До старту навчального року у закладах освіти повинні:

забезпечити дезінфікуючими та миючими засобами, засобами індивідуального захисту;

обладнати місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок;

створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень.

Нагадаємо, за рекомендаціями МОЗ щодо організації навчального процесу, до роботи не будуть допускатися працівники закладу з температурою понад 37,2°C.

Заходити до школи потрібно в масці, на уроках можна перебувати без маски.

У МОН повідомили, що засобами безпеки школи має забезпечити місцева влада.

Читайте також: Університети самі вирішують, яким буде навчання, але МОЗ все ж дало рекомендації.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...