«Проведу літо у квартирі зі своїм собакою та котом», — пенсіонерка

6.06.2011

З приходом літа житомирян цікавить актуальна тема для обговорення — відпочинок . На вулиці ми опитали мешканців нашого міста про  те , де і як вони збираються проводити літні дні.

Олександр Рудницький,  19 років, продавець:

«Цього літа буду відпочивати продуктивно. Хочу поїхати на конференцію Девіда Пірса (євангеліст – прим. ред.) у Німеччину. Конференція відбудеться 17 червня. Поїду з друзями на 2 місяці. З собою візьму велику валізу з одягом та засобами особистої гігієни. Нас забезпечать безкоштовним проживанням та харчуванням».

Роман Лісовий, 35 років, відправляє свою доньку у табір при школі:

«Відправляти свою доньку на відпочинок до іншого міста я побоювався. Зараз моя дружина вагітна, тому їхати відпочивати всією родиною ми не можемо. Ми з сім’єю вирішили, що краще залишитись у Житомирі. Зараз ми відпочиваємо у бабусі».

Тетяна Миколайчук, 36 років:

«Цього року відправлю свою доньку у табір при костелі до Варшави. Ми оплатимо лише переїзд. Моїй Ані 16 років, тому відпускати її не боюсь. Більше того, вона їде при релігійному закладі. Там вона буде під наглядом».

Валентина Лісогор, пенсіонерка:

«Цього літа я не поїду відпочивати. На це не вистачає грошей. Я живу сама, у мене немає родини з якою можна було б кудись поїхати. Я буду проводити літо зі своїми домашніми улюбленцями — котом та собакою».

Валерій Волковський, 25 років, тренер з баскетболу:

«Планів на відпочинок не маю. Буду відпочивати з вудкою на кар’єрі. Я живу сьогоднішнім днем».

Текст підготували: Марія Юрченко, Іванна Климчук, Юліана Соколовська та Марина Горбачевська.

Фото з мережі інтернет

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...