Перехід на 9-річку? У деяких закладах із 2024 року може зникнути старша школа

22.01.2021

МОН відреагувало на інформацію із соціальних мереж про те, що із 2021 року в деяких школах закриють 10-11 класи. У міністерстві запевнили: цьогоріч учні переходитимуть до 10 класу так само, як і минулого року.

"Зарахування відбуватиметься після видання наказу про переведення до нього учнів 9-х класів цього ж закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", – повідомляють у МОН.

Проте у МОН не пояснили, що буде відбуватися із 10-11 класами у деяких школах.

Зміни стосуються реформи шкільної освіти, яка стартує в 2021 році. Відповідно до неї, школи мають реорганізовуватися та перепрофільовуватися, через що й в деяких закладах може зникнути старша школа.

Проте цей пункт реформи починає діяти лише з 2024 року. Тобто до 2023 року змін бути не повинно.

«Заходи з удосконалення освітньої мережі, що здійснюються впродовж останнього часу органами місцевого самоврядування у зв’язку з реалізацією адміністративно-територіальної реформи та відповідно до перспектив упровадження з 2027 року профільної освіти, спрямовано на суттєве покращення якості та ресурсного забезпечення освіти, зокрема в сільській місцевості», – повідомляють на сайті МОН.

Нагадаємо, із 2021 року в Україні скасували «червоні» дипломи. 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...