Освітяни бунтують проти нового начальника управління Весельської

18.01.2013

Бунтом проти головної освітянки Житомира погрожують вчителі житомирських шкіл. Про це розповідають читачі «Першого» у коментарях.

Після того, як Весельська наказала бухгалтерам зібратись для написання диктанту, освітяни почали бунтувати і звернулись до голови профспілки Тамари Чугаєвської. Утім після того, як Чугаєвська принесла звернення вчителів до Весельської, та у свою чергу повідомила, що це був просто жарт.

До речі, новий начальник управління освіти має покровителів у Міністерстві. Її брат працює у Міністерстві охорони здоров’я, а кілька років тому навіть був заступником міністра.

«Працівники освіти дуже схвильовані, тим що відбувається. Люди дізналися, що підлягають звільненню головний бухгалтер - Ніна Леонідівна та бухгалтер Оксана Андріївна. Це люди, які багато років віддали цій справі, завжди допомагали при вирішенні будь-яких питань, надавали кваліфіковану допомогу. Всі розуміють, що на ці місця вона готує своїх людей», - пише у коментарях до матеріалу про диктант бухгалтерів користувач Олена.

«Працівники управління вже шукають собі роботу, тому що в такій обстановці працювати неможливо. Весельська В.Л. грубо закриває всім роти і людей не вважає за людей. Тому ми звертаємося до нашого мера, якого дуже поважаємо, та до Тамари Савелівни з проханням не допустити такого безладу. Як можна було такій людині з такими диктаторськими рисами характеру доручити управління освіти? Як можна так принижувати людей??? Що за диктанти???? Невже вона ніколи не помиляється???? Благаємо допоможіть!!! Бо люди об’єднаються і буде БУНТ!!! А до цього йде!», - пишуть у коментарях на сайті.

Нагадаємо, що Валентину Весельську призначили на посаду 5 грудня 2012 року, а вже в кінці грудня отримала премію у розмірі 90% від окладу.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...