Найдорожчі у Житомирі перекладачі, а найдешевші – захисники рослин

22.06.2011

 Вищу освіту у Житомирі можна здобути в чотирьох навчальних закладах. Це Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський національний агроекологічний університет, Житомирський державний технологічний університет та Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова. Де сьогодні найдорожче та найдешевше навчання?

Традиційно, найдорожчою є спеціальність «Переклад» у ЖДУ імені Франка. В Інституті іноземної філології перекладачів готують за  11 тисяч 300 гривень у рік. Навчання триває 4 роки – на здобуття бакалавра, і рік – спеціаліста чи магістра.

Натомість в ЖДУ імені Франка найдешевші спеціальності – на природничому факультеті, фізико-математичному та Інституті педагогіки.

Найдешевше цього року здобувати освіту захисника рослин на факультеті  сільського господарства та лісництва в Національному агроекологічному університеті. Вартість навчання – 4 тисячі гривень у рік, а термін – всього лише 3 роки і 10 місяців. Найдорожча освіта в цьому університеті – фінанси та кредит, землеустрій та геодезія – 7 тисяч 500 гривень.

В ЖДТУ вартість навчання вже розбита на місяці. Найдорожче – здобувати освіту програміста. Вартість навчання за 4 роки складе 32 тисячі гривень, а вартість одного року – 8 тисяч гривень.

Вартість навчання на заочній формі буде приблизно у два рази меншою.

Нагадаємо, що вступна кампанія 2011 року розпочинається 1 липня. З цього дня вищі навчальні заклади України зобов’язані приймати від абітурієнтів документи для вступу. Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах закінчується 17 липня. Самі ж творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 10 липня до 31 липня.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...