Навчився готувати відбивні поки лікувався від наркозалежності

15.06.2011

Кілька місяців тому кулінарні вміння Сергія закінчувалися смаженням яєчні. Готувати навчився у центрі «Твоя перемога», де лікується від наркозалежності. Підлітком він вперше спробував наркотики. Згадує, що відчуття сподобались. Але хлопець не зчувся як став наркоманом. Втративши роботу, підтримку друзів і рідних, впродовж 10 років він намагався позбавитися від залежності, але результату не було.

У житомирський центр ресоціалізації Сергій приїхав з Рівного. Полікуватися тут йому порадили друзі. І ось вже 3 місяці він і чути про наркотики не хоче.

«Твоя Перемога» - один із чотирьох державних центрів ресоціалізації в Україні.

Тут не тільки допомагають кинути наркотики. Тут вчать, як пристосуватися до життя у подальшому. У пацієнтів весь день розписаний похвилинно: праця, спорт, заняття з психологом, арттерапія – думати про шкідливі звички просто нема часу.

Керівник центру Геннадій Мостовий у минулому теж сидів на наркотиках. Коли зміг перемогти залежність, почав допомагати тим, хто як і він колись в один момент втратили все.

Відлік своєї роботи фахівці центру ресоціалізації ведуть з 15 червня 2005-го, коли від залежності тут позбавився перший пацієнт. За шість років свою перемогу тут здобули десятки колишніх наркоманів. Усі вони переконують: позбутися залежності можна лише тоді, коли робиш усе добровільно.

Оксана ТРОКОЗ, "Перший житомирський інфомаційний портал"

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...