Навчальний рік почнеться 1 вересня, формат поки не відомий

23.06.2020

Навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а от формат роботи шкіл поки не відомий. Він залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації.

Про це 23 червня заявила т.в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій:

"МОН не переводить школи на обов’язкову дистанційну форму навчання. Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатись за парти 1 вересня, прийматимуть Комісія ТЕБ і НС та Головний державний санітарний лікар на основі епідеміологічної ситуації й не раніше серпня, ближче до старту навчального року. Наразі МОН готується до нового навчального року. Зокрема, спільно з Головним санлікарем ми готуємо вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії – щодо правил дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо".

Разом із тим МОН врегульовує наявні положення під особливості дистанційного навчання.

"Положення про дистанційне навчання затверджено ще 2013 року. Тому зараз ми працюємо над тим, щоб дистанційна освіта відповідала реальним потребам і можливостям учнів та педагогів", – заявила Мандзій.

Нагадаємо, ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...