На Житомирщині створили нове управління служби якості освіти

5.11.2019

На Житомирщині розпочало роботу нове управління Державної служби якості освіти.

Начальником управління став Редько Олексій Володимирович, який раніше працював заступником директора з навчальної роботи Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу Національного транспортного університету.

Заступником начальника управління – начальником відділу інституційного аудиту – Вдовенко Сергій Юрійович. Він був заступником начальника відділу освіти Коростишівської міської ради.

Новостворене управління займатиметься проведенням аудитів у школах, моніторингом якості освіти, братиме участь у сертифікації педагогічних працівників тощо.

Подібні управління створені в усіх областях України, аби допомагати школам стати більш якісними, сформувати культуру якості освіти, що будується на прозорості, інноваційності та партнерстві учасників освітнього процесу.

Детальніше про нове управління, чим займатиметься, коли розпочнуть аудити та до чого готуватися школам – читайте згодом на сайті 1.zt.ua.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...