На Житомирщині 25 вчителів пройшли сертифікацію і отримуватимуть 20% надбавки

14.01.2020

 25 вчителів початкових класів пройшли сертифікацію і вже з січня  отримуватимуть надбавку до зарплати у розмірі 20%.

Про це інформує управління Державної служби якості освіти у Житомирській області.

Крім того, що сертифіковані вчителі будуть отримувати надбавку, їх також залучатимуть до складу експертної групи з проведення інституційних аудитів у навчальних закладах.

Як проходила сертифікація та яким чином педагогічні працівники будуть залучатися до аудитів, розповіли освітянам під час семінару «Змінюємо освіту разом», організованому управлінням Державної служби якості освіти в області.

Загалом на сертифікацію подали заявки 32 вчителі, але лише 25 з них змогли її пройти. Квота для області у минулому році складала 38 осіб.

Вже від завтра, з 15 січня до 31 січня, вчителі початкових класів можуть подавати заявку на сертифікацію у 2020 році.

Для Житомирщини виділили цьогоріч 75 місць. Поки що вона так само не є обов’язковою.

Одним із важливих цьогорічних відмінностей стане відсіювання учасників після кожного з етапів: до кожного наступного переходитимуть ті учасники, які вдало пройшли попередній.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...