Мрію, щоб День журналіста став моїм професійним святом

6.06.2011

6 червня всі журналісти святкують своє професійне свято. З цієї нагоди працівники «Першого житомирського інформаційного порталу» дозволили юним журналістам долучитися до своєї праці та спробувати себе у ролі акул пера.  

Всі учасники були поділені у три групи , тому кожен мав змогу обрати напрям , який його цікавить найбільше. Це і робота з стрічкою новин та поповнення профілів у соціальних мережах, робота з відео та фототехнікою: зйомка тематичного сюжету та фоторепортажу, робота в аудіо - студії. Учасники проекту задоволені можливістю попрацювати з професіоналами та перейняти частину їх досвіду. А ось і їх особисті враження:

Каріна Вознюк:

"Я мрію про те, аби у майбутньому День журналіста став моїм професійним святом. А новина про те, що у нашому місті буде проводитись майстер–клас з журналістики стала просто сенсацією для всіх учасників Школи юних журналістів. Взявши участь у сьогоднішньому заході я та мої друзі отримали безцінний досвід,масу позитивних емоцій та нових знайомств".

Влада Омельченко:

"Чому я сьогодні тут? Мабуть, тому що поглибитись у роботу, хоча б на один день, попрацювати в офісі, поспілкуватись з професіоналами та відчути себе справжнім журналістом – це дуже важливо. Коли ще зранку я йшла до офісу, то не була впевнена на 100% , що хочу присвятити своє життя цій професії. Але тепер я знаю точно - ТАК!!!!!! Я хочу працювати у цій сфері".

Григорій Заіка:

"На мою думку, стезя журналіста є шляхетною . Тож цей захід для мене є дуже важливим і приємним. Ми працюємо декілька годин поспіль, але ні краплі втоми, лише одне задоволення".

Користуючись можливістю, хочемо привітати усіх журналістів з їхнім професійним святом. Нехай ваші мрії здійснюються так само, як здійснилась сьогодні наша!

Каріна Вознюк, Григорій Заіка, Влада Омельченко, Вікторія Кукса

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...