Міносвіти розробляє варіант змішаної форми навчання з 1 вересня

5.07.2020

Якщо епідеміологічна ситуація не налагодиться, діти, можливо, навчатимуться і в школі, і з дому. МОН наразі розробляє запасні варіанти відновлення навчання. Один із них - змішана форма відвідування школи: частково онлайн та частково офлайн.

Про це в інтерв'ю LB.ua розповів виконувач обов'язків міністра освіти та науки Сергій Шкарлет:

"Ми розробляємо запасні варіанти. Можливо, буде змішана форма відвідування школи – частково офлайн, частково онлайн. Можливо, будуть діти по змінах ходити. Потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію. Якщо в родині один монітор і три дитини, у яких одночасно уроки, то як бути? Крім того, діти, якщо це молодша школа, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще заробляти на життя. Це є величезна соціальна проблема".

Нагадаємо, у Житомирі батьки дискутують стосовно навчання дітей в умовах коронавірусу. Більшість виступає проти навчання онлайн.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...