Майже 1,5 млн грн отримає Житомирська політехніка на проєкт зі створення словників

11.12.2019

 Майже 1,5 млн грн на створення електронних багатомовних академічних галузевих словників (тезаурусів) отримає Державний університет «Житомирська політехніка».

Проєкт включило Міносвіти до переліку проєктів молодих вчених, які фінансуватимуться з січня 2020 року за рахунок коштів державного бюджету.

«Включити як виняток до Переліку проєктів проєкт "Створення електронних багатомовних академічних галузевих словників (тезаурусів)" Державного університету "Житомирська політехніка" з оцінкою 78,3 бали як такого, що посів перше місце за секцією "Актуальні проблеми українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства та соціальної комунікації" і є єдиним з рекомендованих секцією проєктів», – йдеться у наказі Міносвіти.

Керівник проєкту – Черниш Оксана Андріївна, доцент кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики.

На перший рік фінансування університет отримає 495 тис. грн. Загальна сума фінансування – 1 млн 485 тис. грн.

«Використання електронних багатомовних академічних галузевих словників надасть доступ до масиву фактичного матеріалу, що сприятиме оптимізації аналітичної роботи фахівців різних спеціальностей», – зазначають в університеті.

Починаючи з 2016 року молоді вчені університету отримали фінансування з державного бюджету України на 8 проектів.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...