Майже 1,5 млн грн отримає Житомирська політехніка на проєкт зі створення словників

11.12.2019

 Майже 1,5 млн грн на створення електронних багатомовних академічних галузевих словників (тезаурусів) отримає Державний університет «Житомирська політехніка».

Проєкт включило Міносвіти до переліку проєктів молодих вчених, які фінансуватимуться з січня 2020 року за рахунок коштів державного бюджету.

«Включити як виняток до Переліку проєктів проєкт "Створення електронних багатомовних академічних галузевих словників (тезаурусів)" Державного університету "Житомирська політехніка" з оцінкою 78,3 бали як такого, що посів перше місце за секцією "Актуальні проблеми українознавства, літературознавства, мистецтвознавства, мовознавства та соціальної комунікації" і є єдиним з рекомендованих секцією проєктів», – йдеться у наказі Міносвіти.

Керівник проєкту – Черниш Оксана Андріївна, доцент кафедри теоретичної та прикладної лінгвістики.

На перший рік фінансування університет отримає 495 тис. грн. Загальна сума фінансування – 1 млн 485 тис. грн.

«Використання електронних багатомовних академічних галузевих словників надасть доступ до масиву фактичного матеріалу, що сприятиме оптимізації аналітичної роботи фахівців різних спеціальностей», – зазначають в університеті.

Починаючи з 2016 року молоді вчені університету отримали фінансування з державного бюджету України на 8 проектів.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...