Куди піти вчитися, щоб не залишитися без роботи

10.06.2011

Водіїв, швачок та продавців шукають у Житомирському обласному центрі зайнятості. Саме на ці професії у нашій області найбільший попит. Куди йти вчитись, щоб не залишитись без роботи – гід навчальними закладами міста від «Першого».

Водіїв готують у місцевих автошколах та Автодорожньому коледжі.

Наприклад, у Житомирі здобувають професію водія в автомобільній школі по вулиці Перемоги, 86. Телефон - 25-97-57. Навчання триває від 4 до 2 місяців. Навчання платне. Проводиться перепідготовка: водіїв газобалонної установки, міжнародних перевезень (форма навчання вечірня, 2 тижні).

Водіїв також готують майже у всіх професійно-технічних училищах міста.

Стати швачкою можна, наприклад, в ПТУ№ 9. Знаходиться воно на вулиці Корольова, 132. Навчатись цієї справи ви будете  один рік.

Щоб стати продавцем, можна навчатись в ПТУ №13. Знаходиться воно на вулиці Баранова, 72. Навчання триватиме також 1 рік. Здобувати цю професію можна, наприклад, у Житомирському професійному ліцеї харчових технологій. Знаходиться він на вулиці Львівській, 10.

Нагадаємо, що нещодавно міністр освіти Дмитро Табачник, закликав випускників шкіл вибирати робочі професії, на які в є Україні попит. За словами Табачника, нам вже вистачить юристів, але немає слюсарів та сантехніків.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...