«Київстар» вчить батьків стежити за безпекою дітей в мобільному Інтернеті

13.07.2011

76% українських батьків не знають, які сайти відвідують їхні діти. Такі результати всеукраїнського соціологічного дослідження, яке проводив Інститут соціології НАН України за ініціативою компанії «Київстар».

Дослідження показало, що практично кожна п'ята дитина без вагань повідомляє незнайомцям інформацію про себе і про свою родину: адресу, професію, графік роботи, батьків. Багато маленьких користувачів Мережі періодично потрапляють на сайти для дорослих або відправляють платні смс за бонуси в онлайн-іграх.

Саме для того, щоб убезпечити дітей від онлайн-загроз при виході в Інтернет з мобільного телефону, «Київстар» представляє нову унікальну безкоштовну послугу «Батьківський контроль».

У чому суть послуги?

Послуга «Батьківський контроль» відкриває дитині доступ з мобільного телефону лише до переліку безпечних та корисних ресурсів для дітей. Зараз список складається з 44 сайтів освітнього і розважального характеру. Веб-ресурси були запропоновані клієнтами і співробітниками «Київстар» і рекомендовані для дітей експертами Інституту психології ім. Г. Костюка АПН України.

Чому безкоштовно?

- Послуга безкоштовна - це принципове і відповідальне рішення менеджменту «Київстар», - пояснює Наталя Дадіверіна, менеджер зі зв'язків з громадськістю Київської філії «Київстар». - Як один з найбільших Інтернет-провайдерів, «Київстар» прагне зробити Інтернет більш безпечним, в першу чергу, для наших юних клієнтів. Це соціальна послуга, яка дозволить нашим клієнтам запропонувати своїм дітям цікавий і абсолютно безпечний Інтернет в їх мобільних телефонах.

Як встановити «Батьківський контроль»?

Щоб встановити послугу, достатньо набрати на мобільному телефоні дитини USSD-запит * 100 * 5 * 1 * ХХХХ #, де ХХХХ - батьківський пароль, і натиснути кнопку виклику. Підключення та користування послугою безкоштовне для всіх клієнтів клієнтів передплаченого зв'язку «Київстар» та djuice. Детальна інформація про послугу - на сайті www.kyivstar.ua або за номером 466.

P.S. Крім того, до переліку «Сімейних послуг Київстар» входить «Довірена особа» та «Маячок». Вони дозволять батькам перевіряти стан мобільного рахунку дитини або миттєво дізнатися, де знаходиться їх чадо.

Оксана Трокоз

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...