«Гратися муляжною зброєю дитині не на шкоду», — психологи

20.05.2011

Психолог Леся Яковлева не вбачає проблеми у тому, що діти граються муляжною зброєю під наглядом дорослих, наприклад у «Зірницю». На думку спеціаліста будь-які рольові ігри приносять лише користь. Головне, щоб діти діяли за чіткими та визначеним правилам.

«Дітям притаманне відчуття агресії, особливо у підлітків. Такі ігри дозволять звільнити негативні почуття. Для дітей дуже корисно навчитися діяти у команді та набувати різні навички. Потім вони будуть використовувати цей досвід у житті», — говорить Яковлева.

Дитячий психолог Вікторія Щукіна також не бачить нічого поганого у «Зірниці». Лікар говорить, що для дитячої психіки набагато шкідливіший — телевізор та комп’ютер.

«Краще, щоб діти гралися у «Зірницю» під наглядом дорослих, ніж дивилися на насилля по телебаченні та гратися у жорсткі комп’ютерні ігри», — переконана психолог.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...