«Гратися муляжною зброєю дитині не на шкоду», — психологи

20.05.2011

Психолог Леся Яковлева не вбачає проблеми у тому, що діти граються муляжною зброєю під наглядом дорослих, наприклад у «Зірницю». На думку спеціаліста будь-які рольові ігри приносять лише користь. Головне, щоб діти діяли за чіткими та визначеним правилам.

«Дітям притаманне відчуття агресії, особливо у підлітків. Такі ігри дозволять звільнити негативні почуття. Для дітей дуже корисно навчитися діяти у команді та набувати різні навички. Потім вони будуть використовувати цей досвід у житті», — говорить Яковлева.

Дитячий психолог Вікторія Щукіна також не бачить нічого поганого у «Зірниці». Лікар говорить, що для дитячої психіки набагато шкідливіший — телевізор та комп’ютер.

«Краще, щоб діти гралися у «Зірницю» під наглядом дорослих, ніж дивилися на насилля по телебаченні та гратися у жорсткі комп’ютерні ігри», — переконана психолог.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...