Головна освітянка змінила прізвище, щоб стати ближчою до Міністерства, і змушує бухгалтерів писати диктант?

16.01.2013

Працівників централізованої бухгалтерії управління освіти Житомирської міської ради заставляють писати диктант з української мови.

Перевірити правопис у бухгалтерів хоче новопризначений начальник управління освіти Валентина Весельська.

Вона нібито вже дала відповідне усне доручення зібрати усіх бухгалтерів найближчої п’ятниці для написання диктанту.

Бухгалтерів обурило таке ставлення до них і вони вважають, що такими перевірками керівництво управління освіти ображає їхні професійні якості.

Вони вже звернулися до голови освітянської профспілки зі скаргою.

«Дійсно, до нас звернулися працівники бухгалтерії з цього питання. Ця заява була усною. Поки говорити щось зарано, потрібно розібратися у проблемі», - сказала голова профспілки освітян Тамара Чугаєвська.

Начальник управління освіти Валинтина Весельська на посаду була призначена 5 грудня і вже наприкінці року отримала премію у 90% від посадового окладу.

Її рідній брат Віктор Весельський обіймає посаду у Міністерстві охорони здоров’я України. У 2006 році він був першим заступником Міністра.

Дівоче прізвище «Весельська» освітянка також повернула собі нещодавно. До цього вона носила прізвище свого чоловіка – Гопанчук.

У міській раді говорять, що вона нібито зробила це для того, щоб усі бачили її родинну приналежність до Міністерства.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...