До дня народження Вікіпедії у Житомирі проведуть зустрічі з написання статей

29.01.2020

30 січня українська Вікіпедія святкує 16 років від дня створення першої статті. З цієї нагоди відбудеться Вікімарафон 2020 – масштабна акція з наповнення української Вікіпедії рекордною кількістю нових статей.

У рамках марафону пройдуть дві вікізустрічі у Житомирі, де всі охочі зможуть спробувати себе у написанні статті до Вікіпедії – й отримати пам’ятні сувеніри. Участь у подіях безкоштовна. Єдине побажання організаторів – взяти з собою нотбук або планшет.

На зустрічах розкажуть про те, як створити статтю у Вікіпедії, про основні правила та принципи роботи найбільшої онлайн-енциклопедії.

Вікізустрічі пройдуть:

– у четвер 30 січня о 10:00 у Житомирській обласній бібліотеці для юнацтва (вул. Михайла Грушевського, 9);

– у п'ятницю 31 січня об 11:00 у Житомирській обласній бібліотеці для дітей (вул. Пушкінська, 36).

Вікімарафон — щорічна акція, ідея якої полягає у тому, щоб запросити всіх охочих написати до української Вікіпедії як мінімум одну статтю і у такий спосіб долучитися до створення і розповсюдження вільних знань. Цього року у рамках Вікімарафону відбудеться понад 40 подій по всій Україні.

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...