Для ОТГ закупили 16 шкільних автобусів по 1,9 млн грн кожен

8.12.2020

16 шкільних автобусів марки "Еталон" передали для ОТГ та районів Житомирщини.

Про це повідомила Житомирська ОДА:

"Понад п’ятсот дітей, які проживають у віддалених населених пунктах Житомирщини, відтепер зможуть у теплі, з комфортом, а головне, безпечно їздити на уроки та повертатися додому".

Як повідомили в ОДА, автобуси закупили за кошти державного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів (70/30). Вартість одного автобуса – 1,9 мільйона гривень.

Шкільний транспорт передадуть до Іршанської, Новоборівської, Городницької, Чоповицької, Станишівської, Ємільчинської, Любарської, Словечанської, Овруцької, Радомишльської, Глибочицької, Оліївської, Вчорайшенської, Чуднівської територіальних громад та Романівського району.

Довідково. Парк шкільних автобусів у Житомирській області становить 295 одиниць. Потреба у шкільних автобусах складає 25 одиниць. Близько третини шкільних автобусів використовуються більше 10 років.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
На Житомирщині розпочали вакцинацію. До області доправили понад 17 тисяч доз вакцин, однак бажання її отримати висловили 3,5 тис. людей з усієї області, медиків...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...