Діти відсвяткували свій перший день журналіста на «Першому»

6.06.2011

 У День журналіста «Перший» запросив у гості дітей, які мріють стати акулами пера, мікрофона та клавіатури. Вранці у редакцію прийшло 14 юних журналістів.

Вони опитували людей, записували новини в аудіо-студії, проводили бліц-інтерв’ю на вулиці, працювали з оператором та фотографували. За п’ять годин роботи в редакції ніхто не передумав обирати професію журналіста.

«Мені сподобалось, що тут все по-справжньому. Ми з камерою і оператором виходили на вулицю і брали інтерв’ю у перехожих. Ми навчились знімати, фотографувати, і я навіть побувала у ролі ведучої», - Марія Венгер, 9 років.

«Я не очікував, що прийде стільки людей. В нашій редакції, в неповних 20-ти квадратних метрах, ще ніколи не було стільки народу. Вони усі щирі, відкриті і просто класні! Ми такими не були в своєму дитинстві. Тому я впевнений, що у нашої журналістики є майбутнє – і сьогодні ми в цьому переконались», - сказав редактор порталу Вадим Шевчук.

Перше планування юних журналістів

Кожен отримав своє завдання

Підготовка аудіо-новин в студії

Сергій Роздум зголосився допомгти - провів майстер-клас з фотозйомки

Всі слухають перший майстер-клас

Дівчата працюють над топовим матеріалом

Знімальна група працює на вулиці

Перша жертва юних журналістів

Наймолодша учасниця проекту шукає свою жертву

Фото напам'ять

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...