Діти відсвяткували свій перший день журналіста на «Першому»

6.06.2011

 У День журналіста «Перший» запросив у гості дітей, які мріють стати акулами пера, мікрофона та клавіатури. Вранці у редакцію прийшло 14 юних журналістів.

Вони опитували людей, записували новини в аудіо-студії, проводили бліц-інтерв’ю на вулиці, працювали з оператором та фотографували. За п’ять годин роботи в редакції ніхто не передумав обирати професію журналіста.

«Мені сподобалось, що тут все по-справжньому. Ми з камерою і оператором виходили на вулицю і брали інтерв’ю у перехожих. Ми навчились знімати, фотографувати, і я навіть побувала у ролі ведучої», - Марія Венгер, 9 років.

«Я не очікував, що прийде стільки людей. В нашій редакції, в неповних 20-ти квадратних метрах, ще ніколи не було стільки народу. Вони усі щирі, відкриті і просто класні! Ми такими не були в своєму дитинстві. Тому я впевнений, що у нашої журналістики є майбутнє – і сьогодні ми в цьому переконались», - сказав редактор порталу Вадим Шевчук.

Перше планування юних журналістів

Кожен отримав своє завдання

Підготовка аудіо-новин в студії

Сергій Роздум зголосився допомгти - провів майстер-клас з фотозйомки

Всі слухають перший майстер-клас

Дівчата працюють над топовим матеріалом

Знімальна група працює на вулиці

Перша жертва юних журналістів

Наймолодша учасниця проекту шукає свою жертву

Фото напам'ять

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...