Агроекологічний університет у Житомирі перейменували на Поліський

4.03.2020

Житомирський національний агроекологічний університет відтепер має нову назву – Поліський національний університет.

Наказ про перейменування був підписаний міністеркою освіти і науки Ганна Новосад вчора, 3 березня 2020 року.

За інформацією університету, роботу щодо перейменування ЖНАЕУ розпочали восени 2018 року. Ще тоді у Міністерство були направлені звернення трудового колективу і   конференції студентського самоврядування.

Стара назва університету, йшлося у зверненнях, не зовсім актуальна, адже з 27 спеціальностей лише 26% – аграрні. Фактично ЖНАЕУ вже давно вийшов за межі суто аграрного закладу і назва даваладещо звужене уявлення про університет.

Протягом останнього часу ткт з’явився сучасний комп’ютерний центр та інформаційний центр ЄС, відкрили інжинірингову школу, лабораторію робототехніки і штучного інтелекту, сучасний освітньо-науковий простір «Екоцентр», центр енергоефективності громад, регіональний космічний центр «Полісся», ін.

Нагадаємо, весною 2019 року перейменували Житомирський державний технологічний університет на державний університет «Житомирська політехніка».

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...