72% українців вважають, що діти цього року мають ходити у школи. Соціологія

11.09.2020

72% батьків вважають, що цьогоріч діти повинні навчатися за традиційною системою та відвідувати навчальні заклади. 19% погоджуються на змішану форму навчання, і лише 5% – на повністю дистанційну.

Такими є результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" у вересні 2020 року.

Водночас половина батьків (51%) вважають оптимальними нові епідеміологічні правила, запровадженні з вересня.

Проте чверть опитаних ставляться до нововведень негативно та вважає їх надто жорсткими.

Зазвичай, такої думки притримуються батьки, які мають дітей дошкільного віку. А 11% батьків вважає такі правила навпаки надто м'якими.

При цьому думки про обов'язкове носіння учнями масок на шкільних перервах розділились: 45% – підтримують таку ініціативу, а 49% – проти. 

40% опитаних негативно ставляться до запровадження обмежувальних заходів для організації навчання у школах з нового навчального року.

30% – ставляться до цього позитивно, а 22% – нейтрально.

Щодо ефективності навчання, то 74% вважають, що ситуація з весняним карантином негативно вплинула на успішність навчання дітей у школах.

А 66% мають подібні очікування на цей навчальний рік.

При цьому 86% тих, чиї діти навчалися у школі цього року під час карантину, зазначили, що вони мали доступ до онлайн навчання, а 14%– не мали.

Щодо онлайн-занять, то 61% батьків зазначили, що вони відбувалися регулярно, 18% – що вони мали як регулярний, так і нерегулярний характер, і лише 10% сказали, що уроки відбувалися переважно нерегулярно.

Основні причини, які стали на заваді онлайн навчання:

відсутність інтернету (33%);

погана організація зі сторони навчального закладу (15%);

відсутність комп’ютера, планшету або мобільного телефону (14%).

Опитування проводилось 1-5 вересня 2020 р.

Всього у форматі особистого інтерв’ю було опитано 2500 респондентів віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...