Житомирянин постійно викидає пакети сміття з вікна авто. ВІДЕО

19.11.2019

На Покровській біля провулку Пивоварного жителі масово вивозять сміття на упорядковану галявину.

Після того, як прилегла фірма «Центр фільтрації води» встановила там камеру та попереджувальну табличку про відеофіксацію, масове звалення сміття припинилося.

Але один з сусідів, який живе неподалік пішов далі: він почав викидати сміттєві пакети з вікна свого автомобіля.

«Під наш офіс люди постійно зносили сміття. Це було листя та побутові відходи. На наші звернення у міську раду нам нічим не допомогли. Після того, як ми поставили відеокамеру та табличку, яка інформує про відеоспостереження, люди стали смітити менше. Але сусід, який живе в 100 метрах від нашого офісу постійно викидає пакети зі сміттям на нашу галявину. Він це робить прямо з водійського сидіння», - розповідає директор фірми «Центр фільтрації води» Віталій Покляченко.

Працівники фірми вже звернулися до поліції зі скаргою та передали його номерні знаки. У поліції обіцяли, що покарають сміттяра.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...