Житомирянин купив євробляху і захопив прибудинкову територію під парковку. ВІДЕО

13.07.2020

У Житомирі у подвір'ї багатоквартирного будинку по вул. Лятошинського чоловік привласнив прибудинкову територію. Ділянку землі він огородив парканом з колючим дротом та повісив замок – так він облаштував парковку під "євробляху".

Про це повідомила житомирянка Катерина Талько у Фейсбук.

Вона зняла відео і показала, як все чоловік влаштував буквально за два дні:

"Назвемо його "человек-успех". Він купив собі 10-річну євробляху, вирішив, що таку серйозну елітну машину не гоже залишати у дворі, в гаражі чи на платній парковці. І він вирішив зробити собі парковку у дворі".

Чоловік два дні він привіз щебінь, поставив паркан із колючим дротом, повісив замок та встановив камери відеоспостереження.

Хенд-мейд парковка без дозволів облаштована на загальній прибудинковій території, під якою проходять мережі теплопостачання. Огородження порушує норми пожежної безпеки, - упевнена житомирянка.

Жителі сусідніх будинків теж невдоволені – камери відеоспостереження знімають їх вікна.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...