Житомиряни скаржаться на проїзд у транспорті. КОМЕНТАРІ

10.01.2020

10 січня – перший день, коли у Житомирі змінилася ціна на проїзд у транспорті та форма розрахунку.

В основному, майже у всіх маршрутках є термінали, проте багато житомирян скаржаться на незручність оплати. Адже термінали знаходяться біля водія, і оплатити карткою чи телефоном самостійно важко. А тим, хто заходить через задні двері, картку потрібно передавати через увесь салон, що не припустимо з точки зору безпеки картки.

"Термінали розміщені незручно – біля водія. Оплатити через PayPass з телефона практично не можливо – адже у багатьох маршрутках пасажиру дотягнутися до терміналу не реально. Водії ж відповідають, що це не їх проблем, платіть "нал". Діджиталізація у Житомирі не працює", – ділиться враженнями житомирянин Олексій, який 10 січня проїхав уже на трьох маршрутах.

Є також нарікання на комунальний електротранспорт, де або «зникли», або не працюють валідатори. На що начальник управління транспорту Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний зазначає, що у такому разі можна розрахуватися у кондуктора – або проїзним, або карткою.

«Валідатори не працюють тільки на деяких тролейбусах та трамваях у Житомирі. У міському електротранспорті навіть з непрацюючим валідатором вартість проїзду становитиме 5 гривень. Зниження ціни при непрацюючому валідаторі до 3 гривень стосується лише маршруток», - розповів Костянтин Підпокровний.

Він також зауважив, що є певна проблема з прийняттям карток певних банків, але ця проблема зараз вирішується.

«Навантаження на валідатори зросло в рази, тому виникли деякі проблеми, але ми їх вирішуємо», – підкреслив Підпокровний.

Нагадаємо, з 10 січня у Житомирі зросли тарифи на проїзд: до 7 грн у маршрутка і до 5 у електротранспорті.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...