Житомиряни не підтримали відкриття у місті ресторану KFC

3.12.2019

Відкриття фастфуду KFC у Житомирі не підтримали в петиціях до Житомирської міської ради. Ця петиція за місяць голосування набрала лише 20% голосуючих від потреби у 300 голосів.

«У Житомирі дуже мало ресторанів фастфуду, але це можна виправити. KFC - 3-тя у світі по величині мережа фастфуду.Я пропоную залучити до нашого міста цю мережу,щоб вони відкрили перший свій ресторан фастфуду у Житомирі», - йшлося у тексті електронної петиції.

Яким чином міська влада мала сприяти відкриттю ресторану  швидкого харчування KFC у електронній петиції не вказувалося.

Kentucky Fastfood Center (KFC) — американська мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізуються на стравах із курятини. Заснована в 1952 Гарландом Сандерсом під вивіскою Kentucky Fried Chicken (укр. Кентуцьке смажене курча). У 1991 бренд скоротив назву до абревіатури KFC.

Нагадаємо, що у Житомирі вже працює світовий бренд фастфуду - мережа ресторанів компанії МакДональдз. Ця мережа являється світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...