Житомиряни не підтримали відкриття у місті ресторану KFC

3.12.2019

Відкриття фастфуду KFC у Житомирі не підтримали в петиціях до Житомирської міської ради. Ця петиція за місяць голосування набрала лише 20% голосуючих від потреби у 300 голосів.

«У Житомирі дуже мало ресторанів фастфуду, але це можна виправити. KFC - 3-тя у світі по величині мережа фастфуду.Я пропоную залучити до нашого міста цю мережу,щоб вони відкрили перший свій ресторан фастфуду у Житомирі», - йшлося у тексті електронної петиції.

Яким чином міська влада мала сприяти відкриттю ресторану  швидкого харчування KFC у електронній петиції не вказувалося.

Kentucky Fastfood Center (KFC) — американська мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізуються на стравах із курятини. Заснована в 1952 Гарландом Сандерсом під вивіскою Kentucky Fried Chicken (укр. Кентуцьке смажене курча). У 1991 бренд скоротив назву до абревіатури KFC.

Нагадаємо, що у Житомирі вже працює світовий бренд фастфуду - мережа ресторанів компанії МакДональдз. Ця мережа являється світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 35 000 закладів у більш ніж 120 країнах світу, які щодня обслуговують близько 70 мільйонів відвідувачів.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...